Eiropas eksāmens

Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
EK
Programma: 17. oktobris Ceļvedis programmēšanā EU CodeWeek ietvaros Ievads programmēšanā un IT darbā Sāc ar Python! Kas ir nepieciešams, lai tu izveidotu savu programmu, aplikāciju, mājas lapu un atrastu darbu IT nozarē? Kas ir nepieciešams lai sāktu? Kur mācīties un meklēt/saņemt informāciju? Python programmēšanas valoda - sāc mācīties programmēt tagad!
, 29. septembris
ES māja
  Kā mūsu ikdienu nosaka Eiropas Savienības institūcijās pieņemtie likumi? Kā sekot līdzi ES pieņemtajiem lēmumiem un prast īstajā brīdī aizstāvēt Latvijas intereses? Žurnālistus, uzņēmējus, interešu grupu pārstāvjus un citus aicinām apmeklēt praktisko nodarbību „Kā sekot līdzi Eiropas Savienības likumiem un spēt lobēt Latvijas intereses Briselē un Strasbūrā?” piektdien, 31.oktobrī no plkst.15.00 līdz 17.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 16. oktobris
ES māja
  23.oktobrī no plkst. 16:00 līdz 18:00 aicinām vidusskolēnus, studentus un citus interesentus apmeklēt informatīvo semināru „Augstākā izglītība Eiropas Savienībā: iespējas un nosacījumi” un noskaidrot, kā izvēlēties piemērotāko ārvalstu augstskolu un kas nepieciešams, lai veiksmīgi uzsāktu studijas. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 16. oktobris
EK
  Nereti dzirdam cilvēkus sakām ka programmētāji ir īpaši cilvēki, tiem noteikti piemīt gan analītiska domāšana, gan spēcīgas matemātiskās dotības. Dzirdam, ka tas nav pa spēkam katram no mums. Tomēr cilvēki visā pasaulē programmē gan ar, gan bez atbilstošas izglītības, mācās veidot savas lietotnes jeb aplikācijas viedtālruņiem, veido spēles, veido mājas lapas savam uzņēmumam vai veikalam. Vai tiešām tas nav tik grūti, kā izklausās?
, 16. oktobris
ES māja
    10.oktobrī ES mājas Atvērto durvju dienas ietvaros no plkst.16:00 līdz 18:00 notiks Jauniešu iespēju gadatirgus, kurā eksperti no astoņām organizācijām informēs par izglītības, prakses, darba un līdzdalības iespējām. Pasākums notiks Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 06. oktobris
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS