Eiropas eksāmens

Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
ES māja
  Aicinām bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstu “Kā bruņurupucis kļuva slavens““, kas notiks trešdien, 16.jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.
, 07. jūlijs
ES māja
    Līdz 31.jūlijam ES mājas Mākslas istabā aplūkojama fotogrāfa Džerri Holsoppla (Jerry Holsopple) izstāde “Sabiedriskās kustības pēdas: Baltijas ceļš”. Vai ir iespējams atkārtoti fotografēt sociālu kustību, lai arī kopš tās pagājuši jau 25 gadi?
, 02. jūlijs
Prospero
Šā gada 13. jūnijā spēkā stājās jauna Eiropas Savienības direktīva par patērētāju tiesībām, kas ienesīs būtiskas izmaiņas patērētāju tiesību aizsardzībā. Kādas iespējas jaunā direktīva paver patērētājiem? Kā un vai tā iespaidos tirgotāju darbu? Ko rāda pētījumi - kāds ir patērētāju informētības līmenis par savām tiesībām? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem iegūsiet ceturtdien, 26. jūnijā plkst. 11.00 Eiropas Savienības mājā,
, 20. jūnijs
ES māja
  Kādi dokumenti nepieciešami, lai dotos uz ārzemēm? Kā saņemt palīdzību ārkārtas situācijās atvaļinājuma laikā? Kādas ir patērētāju tiesības, iegādājoties aviobiļetes un rezervējot viesnīcas internetā? ES māja aicina ikvienu interesentu 11.jūnijā plkst. 16.00 apmeklēt semināru „Gatavojoties atvaļinājumam jeb kā ceļot droši?” un saņemt atbildes uz šiem un citiem būtiskiem jautājumiem par ceļošanu ārpus Latvijas.
, 11. jūnijs
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS