#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
Kā un kad pieteikties praksei Eiropas Komisijā un Eiropas Parlamentā? Kas ir Eiropas Personāla atlases birojs un kādi ir aktuālie konkursi darbam Eiropas Savienības (ES) institūcijās? Kāda ir tulkotāju darba specifika ES? Uz šiem un citiem jautājumiem eksperti atbildēs Eiropas Savienības karjeras dienā, kas notiks 26. maijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 18. maijs
ES māja
  Kur un kā skolēniem meklēt darbu vasarā? Cik stundas atļauts strādāt un kā aizstāvēt savas darba tiesības? Ko darba devējs iesaka topošajiem darbiniekiem? Lai rastu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, ikviens interesents aicināts piedalīties seminārā „Sagatavojies darbam vasarā!”, kas notiks 24.maijā no plkst.16.00 līdz 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 17. maijs
EKP
  Diskusija „No kurienes? Uz kurieni?” 23.05.2016. / 15:30 Eiropas Savienības mājā Rīgā, 2. stāva Kamīnzālē Aspazijas bulvāris 28 Diskusijas notiks anglu valoda. Ieeja: bez maksas. Trimda un bēgļu gaitas ir ietekmējušas daudzus 20. un 21. gadsimta dzīvesstāstus. Literatūra, kino, vizuālā māksla visās tās formās reizē kļūst arī par šīs politiskās un sabiedriskās realitātes mediju. Tas ļauj māksliniekiem justies ne tikai kā šo procesu upuriem, bet arī kā...
, 17. maijs
EKP
  No kurienes? Uz kurieni? Eiropas filmu nedēļa 20.-26.maijs Kino Splendid Palace Elizabetes iela 61, Rīga EUNIC tikšanās reizē 2015. gada nogalē tika pieņemts lēmums organizēt filmu nedēļu, kas veltīta migrācijas tēmai. Lai skatītājiem piedāvātu pēc iespējas daudzveidīgāku programmu, līdzdalībai projektā tika uzaicinātas arī diplomātiskās pārstāvniecības, Eiropas Parlamenta informācijas birojs Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Šo institūciju sadarbības...
, 17. maijs
ES māja
  Atzīmējot Eiropas muzeju nakti, 21. maijā, no plkst. 19.00 līdz 22.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, notiks jauno mūziķu „Waterflower” un Elizabetes Balčus koncerts.
, 13. maijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties