Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
ES māja
    Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 07. oktobris
ES māja
1.februārī 14.00 ES mājā Aspazijas bulvārī tiks atklāta Fonda Nāc līdzās! 2.fotoizstāde Sajūtas man līdzās! Tajā būs skatāmas fonda dalībnieku – jauniešu ar īpašām vajadzībām un nedzirdīgo jauniešu no Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem fotogrāfijas. Kopā tiks izstādīti 10 autoru 30 fotodarbi. Tie atspoguļo visdažādākos mirkļus, kurus jaunie fotogrāfi centušies iemūžināt. Tas ir gan smaržīgs labības lauks pēc nokulšanas, gan...
, 04. februāris
EKP
Š.g. 29.janvārī Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Latvijas Universitāte aicina Jūs uz  diskusiju Veselības aprūpes reforma izaugsmei un jaunu darba vietu radīšanai.
, 22. janvāris
ES māja
Eiropas Savienības māja 27.janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina potenciālos projektu pieteicējus, kā arī ikvienu interesentu apmeklēt informatīvu semināru par projektu rakstīšanu un finansējuma piesaistīšanas iespējām. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 19. janvāris
ES māja
  Eiropas Savienības māja 25. janvārī plkst. 18.00 laipni aicina ikvienu interesentu uz tikšanos ar domātāju un mākslinieku Bernāru Sordē. Saruna notiks saistībā ar Bernāra Sordē „jaunai pasaulei pēc vētras” veltītās gleznas izstādi ES mājā un būs par to, „ko šodien nozīmē gleznot vai filozofēt”. Sarunu vadīs Latvijas Radio žurnāliste Ina Strazdiņa.
, 18. janvāris
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju par dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ
ECR
NVO