#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
  Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 30. augusts
ES māja
Eiropas datu aizsardzības dienas priekšvakarā Eiropas Savienības māja aicina piedalīties diskusijā: “Mani dati – Tava biznesa peļņa?” Publiskajā diskusijā eksperti un uzņēmēji debatēs, kā uzņēmumi no personu datiem veido patērētāju portretus, lai izmantotu tos mārketinga aktivitātēm, vai un kā cilvēki spēj kontrolēt savu personīgo datu izmantošanu?
, 20. janvāris
ES māja
Eiropas Savienības (ES) institūcijās Briselē un Strasbūrā pieņemtie lēmumi tieši ietekmē mūsu ikdienu Latvijā, jo teju 80% nacionālo likumu ir balstīti uz ES direktīvām un regulām. Aicinām interešu grupu pārstāvjus, žurnālistus, uzņēmējus u.c. interesentus apmeklēt nodarbību „Kā aizstāvēt savas intereses Eiropas Savienībā – praktisks ceļvedis”.
, 11. janvāris
ES māja
Kur un kā meklēt Eiropas Savienības juridiskos dokumentus un informāciju? Kā prasmīgi izmantot ES tiesību aktus savā darbā vai studijās? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs Eiropas Savienības Publikāciju biroja speciālisti apmācību kursā „EUR-Lex portāls – oficiālie vārti uz ES tiesību aktiem”, kas ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā notiks 30. janvārī no plkst. 9.30 līdz 17.00.
, 10. janvāris
ES māja
Rumānijas vēstniecība, Eiropas Komisijas pārstāvniecība un Rumānijas goda konsulāts ielūdz Jūs noskatīties mākslas filmu “GRŪBERA CEĻOJUMS” (Rumānija, 2008.g., režisors: Radu Gabrea). Filmas izrādīšana notiks 23. janvārī plkst. 18.00 Eiropas Savienības mājā, Kamīnzālē, 2.stāvā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā). Filma ieskaņota rumāņu valodā, ar subtitriem angļu valodā. Tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.
, 09. janvāris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties