Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
ES māja
  Aicinām bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „ImproVīzija“, kas notiks trešdien, 8.jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā.
, 01. jūlijs
EKP
Festivāls ARTISSIMO sadarbībā ar ORIGO SUMMER STAGE un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā piedāvā koncertu par godu Latvijas prezidentūras ES Padomē noslēgumam.
, 01. jūlijs
ES māja
3. un 4.jūlijā no plkst.12.00 līdz 18.00 Cēsīs, pils parkā, Sarunu festivāla LAMPA ietvaros aicinām apmeklēt Eiropas Savienības mājas telti un piedalīties sarunās, spēlēs un radošajās darbnīcās. Visu festivāla laiku apmeklētājus Eiropas Savienības mājas teltī gaidīs informācijas konsultanti, kuri stāstīs par Eiropas Komisijas un Eiropas Parlamenta darbu un ikdienu, prakses iespējām ES institūcijās un ES finansēto Jauniešu garantijas programmu.
, 16. jūnijs
Latvijas Sporta federāciju padome
Piektdien, 12. jūnijā, Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) parakstīja līgumu ar Eiropas Komisiju par finansējuma saņemšanu “Erasmus+” programmas projekta “Eiropas Sporta nedēļa 2015” īstenošanai. EK ar otru augstāko rezultātu novērtēja LSFP iesniegto projektu “Promotion and encourAGement of recreatiONal team sport”, piešķirot finansējumu 440 534 eiro apjomā. Kopumā konkursā tika iesniegti 78 projektu pieteikumi, no kuriem atbalsts...
, 16. jūnijs
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju par dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ