Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
  Lai informētu sabiedrību par plašajām mobilitātes iespējām, Eiropas informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk septembra beigās visā Eiropā organizē kampaņu “Time to Move”. Latvijā šīs kampaņas laikā jaunieši un jaunatnes jomas darbinieki aicināti apmeklēt dažādus bezmaksas seminārus. 21. septembrī ES Mājā notiks pieredzes apmaiņas seminārs “Es piedalījos/īstenoju “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu”.
, 03. septembris
ES māja
    Ikviens interesents 7. septembrī no plkst. 11.00 aicināts pavadīt aktīvu stundu Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā – apgūt birojā un mājās viegli izpildāmus vingrojumus un piedalīties veselīgu enerģijas kokteiļu pagatavošanas darbnīcā.
, 03. septembris
ES māja
  Aicinām bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Gatavosimies skolai!“, kas notiks ceturtdien, 3.septembrī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā.
, 26. augusts
Izglītības un zinātnes ministrija
Visa augusta garumā ar sportiskām, muzikālām un kultūras aktivitātēm visā Latvijā tiks atzīmēta Starptautiskā jaunatnes diena. Notiks šai dienai veltītas konferences un forumi, kā arī citi pasākumi. Savukārt Starptautiskajā jaunatnes dienā - 12.augustā Rīgā notiks atvērtās debates par jauniešu līdzdalību, lai veicinātu viņu iesaisti sabiedrībā notiekošo procesu veidošanā.
, 05. augusts
ES māja
Pagājušajā nedēļas nogalē „Eiropas eksāmena” aktīvākās skolas skolotājas devās pelnītā divu dienu ceļojumā uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu. Kā aktīvākā skola maija beigās tika nominēta Babītes vidusskola, un tieši no šīs skolas seši mācībspēki devās ekskursijā.
, 04. augusts
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju par dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ