Eiropas eksāmens

Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
ES māja
  Eiropas Valodu dienā, 26. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 12.40 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, notiks meistarklases, kurās būs iespēja iepazīt norvēģu, spāņu, itāļu, horvātu, franču, holandiešu, zviedru un zīmju valodas.
, 19. septembris
ES māja
  Pirmdien, 15. septembrī, plkst.16.00 ES mājas Mākslas telpā (Aspazijas bulvārī 18) notiks izstādes „Digitālais Rotko fenomens” atklāšana. Izstāde ir ieskaņa pasākumu ciklam, kas veltīts Eiropas kultūras galvaspilsētas “Rīga 2014” ietvaros notiekošajām izcilā mākslinieka Marka Rotko 111.dzimšanas dienas svinībām. Izstādes atklāšanas laikā būs iespēja tuvāk uzzināt par pasākumiem, kas norisināsies turpmāko divu nedēļu laikā Rīgā un...
, 19. septembris
ES māja
  Kā slēgt un šķirt laulību ar ārzemnieku? Kā nepārkāpt likumu, veicot bērnu pārrobežu aizvešanu? Uz šiem un citiem jautājumiem par starptautisko ģimeņu tiesībām atbildēs eksperti seminārā otrdien, 23.septembrī plkst.16.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 17. septembris
EKP
Ekspertu diskusija „Starptautiski konkurētspējīga zinātnes potenciāla veidošana Latvijā. Iespējas un izaicinājumi” (Skats no Putnu lidojuma) Norises vieta un laiks:  2014. gada 12. septembrī plkst.13:45, Swedbank galvenajā ēkā (Balasta dambis - 1a), 26.stāvā Darba kārtība
, 12. septembris
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS