Eiropas eksāmens

Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
ES māja
Otrdien, 3.februārī, no plkst.18.00 līdz 19.00 aicinām apmeklēt Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) vēstnieces Latvijā Marijas Abalmasovas lekciju par karjeras iespējām ES institūcijās. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 27. janvāris
EKP
  Piesakiet savu kandidātu balvai „Cilvēka izaugsmei”, lai godinātu un izceltu Latvijas iedzīvotāju un organizāciju ieguldījumu cilvēka izaugsmē! Apbalvojuma mērķis ir sekmēt labās prakses piemērus, kas palīdz mazināt nevienlīdzību un sniedz ieguldījumu cilvēka izaugsmē – mūžizglītības un izglītības, veselības aprūpes un labklājības, bērnu labklājības un sociālās atbildības jomās. Plašāk: www.cilvekaizaugsme.lv
, 21. janvāris
ES māja
  Kas jāievēro, dodoties ceļojumā vai ilgstošā prombūtnē uz kādu citu ES valsti kopā ar savu ģimeni un bērniem? Kā saņemt palīdzību ārkārtas situācijās ārzemēs? Kādi riski jāizvērtē, dodoties strādāt uz ārzemēm? Uz šiem un citiem jautājumiem par drošu pārvietošanos Eiropas Savienībā atbildēs eksperti informatīvā seminārā, kas notiks 28.janvārī no plkst.16.00 līdz 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 20. janvāris
ES māja
      Šodien notikušās konferences "Nodokļu politika Latvijā: iespējas un izaicinājumi" ietvaros pašmāju un starptautiskie eksperti kritiski apskatīja Latvijas nodokļu politikas trūkumus, piedāvāja risinājumus, kā arī norādīja uz labas nodokļu prakses piemēriem citās valstīs.
, 14. janvāris
ES māja
Eksperti Eiropas Savienības mājā 21.janvārī plkst.16.00 informēs par jaunajā finansēšanas periodā pieejamajiem ES līdzekļiem un to izmantošanas iespējām. Informatīvais seminārs „ES fondi – jaunā plānošanas perioda iespējas Latvijā” notiks Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 12. janvāris
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ