Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
EKP
  Konkurss “European Green Leaf” ir domāts pilsētām, kur iedzīvotāju skaits ir no 20 000 līdz 100 000. Tā mērķis ir izteikt atzinību pilsētām, kas spējušas panākt izaugsmi videi draudzīgā veidā un stiprināt "zaļu" dzīvesveidu. Pilsētas – konkursa laureātes iedvesmo citas pilsētas zaļai izaugsmei. Šobrīd var pieteikties konkursa otrajai kārtai. Par pieteikšanos var lasīt šeit:
, 23. jūlijs
ES māja
  Rīt, otrdien, 14. jūlijā plkst. 13.00, Rīgā, Eiropas Savienības mājas izstāžu zālē atklās fotogrāfes Andas Krauzes izstādi “Tepat blakus”. Izstāde, tapusi pagājušā gada nogalē un šā gada sākumā. Tā portretē Latvijas reto slimību pacientus, tēlaini vēstot par cilvēkiem, kas ir ik dienas mums līdzās – tepat blakus, bet par kuriem ikdienā mēs varbūt nemaz nenojaušam.  Pirmoreiz izstāde bija apskatāmas Rīgas Kongresu namā šā gada februārī kā...
, 15. jūlijs
EKP
Fotografēto un rakstīto stāstu konkurss CIEŅPILNA DZĪVE VISIEM Par ko ir šis konkurss?
, 13. jūlijs
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju par dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ