Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
EKP
2015. gada 6. martā Rīgā notiks diskusija par Eiropas Savienības (ES) transporta politiku. Par galvenajiem izaicinājumiem un uzdevumiem transporta nozares politikas jomā ES runās Eiropas Komisijas transporta komisāre Violeta Bulca un LR satiksmes ministrs Anrijs Matīss.
, 25. februāris
ES māja
No 16. līdz 18. aprīlim Rīgā ES mājā Aspāzijas bulvārī 28. norisināsies 9. Radošās filmu darbnīcas „No idejas līdz filmai”, kur, savienojot teoriju ar praksi, tiks dota iespēja iemācīties izveidot savu pirmo filmu. Filmu darbnīcas šogad notiek Eiropas attīstības gada ietvaros un labākās filmas pārstāvēs  mūsu valsti starptautiskā konkursā “Shining Stars of Europe”.
, 02. marts
ES māja
INFORMĀCIJA PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻIEM Rīgā, 2015. gada 27.februārī   Aicinām bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Orķestris“, kas notiks sestdien, 7.martā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā.
, 26. februāris
ES māja
INFORMĀCIJA PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻIEM Rīgā, 2015.gada 25.februārī   Tuvojoties Starptautiskajai sieviešu dienai un atzīmējot martu kā attīstības sadarbības mēnesi, kas veltīts sievietēm un meitenēm, Eiropas Savienības (ES) māja 6.martā plkst. 15.00 ielūdz uz tikšanos „Uzdrošinies!”, kurā būs iespēja izzināt iedvesmojošu sieviešu pieredzi un rast impulsu pārmaiņām savā dzīvē.
, 26. februāris
LETA
  Lai iegūtu atbalstu biznesa sākšanai, būtiski ir spert pirmo soli un pieteikties konsultācijai, seminārā „ES atbalsts biznesa uzsākšanai – aktualitātes un pieredzes stāsti” stāstīja uzaicinātie eksperti.
, 25. februāris
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ