#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
Ja esi jaunietis vecumā no 16 gadiem līdz 30 gadiem, līdz 23. oktobra plkst. 23:59 uz e-pastu esmaja@esmaja.lv iesūti motivācijas vēstuli, kurā apraksti iegūto izglītību un pieredzi sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī mērķus un motivāciju dalībai nodarbību ciklā uzņēmējdarbības un komunikācijas prasmju attīstīšanai "Prakses kalve 2016".
, 21. oktobris
ES māja
27. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 Eiropas Savienības mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā notiks informatīvs pasākums par līdzdalības iespējām „Jaunieti, nāc un satiec savu NVO!”. Līdzdalība organizācijās, biedrību un nodibinājumu darbībā, kā arī dažādu projektu un iniciatīvu īstenošanā ir iespēja ne tikai vērtīgi un mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku, bet arī paplašināt redzesloku un iegūt jaunas prasmes un zināšanas.
NVO
, 18. oktobris
ES māja
20. oktobrī plkst. 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28. Humana People to People Latvija dos iespēju klātesošajiem iepazīties ar Erasmus+ projektu pieredzi miera izglītības jomā, diskutēt par to, kas ir miers, miera izglītība, un ko tā var sniegt mums pašiem un cilvēkiem ap mums.
, 14. oktobris
Es māja
Izstāde Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28 no 3. - 31. oktobrim, tikšanās ar mākslinieci 29. oktobrī plkst. 12.00. Kāda ir mākslinieka loma laikmetīgās mākslas ikdienas telpā? Un kādi formas izteksmes līdzekļi ir atļauti māksliniekam, lai neiekļūtu  konservatīvo sarakstā? Atbilde uz jautājumu par to, kas ir māksla mainās atbilstoši tam mākslas iekšējā satura kontekstam kādā to interpretē lokālā kultūras vide, publikas individuālā pieredze, mākslas darba...
, 11. oktobris
Eiropas Savienības māja
  Kādi ir aktuālie Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja atklātie konkursi? Kā pieteikties darbam ES institūcijās? Kā sagatavoties testiem? Pirmdien, 10. oktobrī, no plkst. 16.00 līdz 18.00 Eiropas Savienības mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28 atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniegs vieslektors Uldis Šalajevs.
, 05. oktobris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties