Eiropas eksāmens

Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
ES māja
Interesting reactions can be heard in the cafes of Riga by people who have seen our present exhibition by the renowned art movement ART OR NOT. Come and see for yourself and join the discussions about a topic of high actuality. The exhibition has now been prolonged until 10 Sept.2014 and the artist Rud Kalonda will be pleased to answer questions and guide you through the show. Please call us: Rud Kalonda, tel. 22111922  
, 25. augusts
ES māja
ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu aicina bērnus un viņu vecākus ceturtdien, 21.augustā, no plkst.11:00 – 13:00 apmeklēt radošo darbnīcu un noskaidrot, ko meklēt un atrast dabā vasarā. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 13. augusts
Tieslietu ministrija
Tieslietu ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas (turpmāk – EK) Tieslietu ģenerāldirektorātu un EK pārstāvniecību Latvijā organizē informatīvu pasākumu potenciālajiem projektu iesniedzējiem par EK Tieslietu ģenerāldirektorāta programmām „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība 2014-2020” un „Tiesiskums 2014-2020” un to 2014. gada darba programmām (izsludinātajiem konkursiem). Pasākums norisināsies 2014. gada 18.septembrī no plkst. 11 līdz 15 „ES mājā”,...
, 13. augusts
Providus
10 gadus pēc ES vēsturē lielākās paplašināšanās, izvērtējot sasniegto, Polijas, Latvijas un Čehijas pētnieki ir pievērsušies jautājumam par to, vai šīm valstīm ir izdevies kļūt par Eiropas rīcībpolitikas veidotājām un cik sekmīgi šīs dalībvalstis izmanto tiesības ES līmenī ierosināt, sagatavot un pieņemt lēmumus.
, 12. augusts
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS