Eiropas eksāmens

Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
EKP
    Skaties tiešraidi šeit.   Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Universitāti rīko ekspertu diskusiju “Pētnieku un uzņēmēju sadarbība Latvijā: vai virzāmies uz konkurētspējas palielināšanu?”, kas notiks 2014. gada 29. oktobrī, plkst. 13:30 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, Konferenču zālē, 2.stāvā).
, 29. oktobris
EKP
15.septembrī Latvijā augstu vērtēti savas nozares profesionāļi  piedalījās “Eiropas stāsta” turpinājuma rakstīšanā.  Diskusijā “Jauns vadmotīvs Eiropai”  piedalījās kultūras socioloģe Dagmāra Beitnere, zinātnieks Vjačeslavs Kaščejevs, radiožurnālists Toms Grēviņš, tēlnieks Gļebs Panteļejevs, dzejniece Māra Zālīte, Latvijas Insitūta direktore Kārina Pētersone, mūziķi Jānis Šipkevics, Ieva Akuretere u.c., diskusiju vadīja...
, 31. oktobris
ES māja
  Kā pieteikties darbam ES institūcijās un kļūt par ES ierēdni? Kādus uzdevumus, kur un kad jāizpilda? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs Uldis Šalajevs vieslekcijā par Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) testiem. Pasākums notiks trešdien, 19.novembrī, no plkst. 9:30 līdz 11:00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā .
, 27. oktobris
ES māja
  23.oktobrī no plkst. 16:00 līdz 18:00 aicinām vidusskolēnus, studentus un citus interesentus apmeklēt informatīvo semināru „Augstākā izglītība Eiropas Savienībā: iespējas un nosacījumi” un noskaidrot, kā izvēlēties piemērotāko ārvalstu augstskolu un kas nepieciešams, lai veiksmīgi uzsāktu studijas. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 27. oktobris
EKP
Konkursā „Eiropas pēdas Latvijā” dalībnieku komandas iesniegušas radošus, vispusīgus un interesantus video stāstus par Eiropas pēdām savā pilsētā un novadā. Lai iepazītos ar iesniegtajiem stāstiem, aicinām dalībnieku komandas un visus interesentus uz konkursa 2.kārtu!
, 23. oktobris
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS