Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
EKP
Skolēni un citi interesanti tiek aicināti piedalīties „Eiropas eksāmenā” Vai zini, ko Latvija dara kā Eiropas Savienības Padomes prezidējošā valsts? Vai atceries, kurā gadā Latvija iestājās ES? Vai zini, kad svin Eiropas dienu?
, 01. aprīlis
Austrijas Eiropas, integrācijas un ārlietu federālā ministrija
  Submit your application! We are looking for successful, solution-oriented projects within the intercultural dialogue!
, 23. aprīlis
ES māja
  Kādas sekas rada dabas resursu pārtēriņš? Kāpēc pasaulē arvien notiek dabas pamatkapitāla noplicināšana un pieaug sabiedrības ekoloģiskais parāds? Uz šiem un citiem jautājumiem lekcijā par ilgtspējīgas attīstības izaicinājumiem 27.aprīlī no plkst.17:00 līdz 19:00 atbildēs dabas aizsardzības aktīvists, Pasaules Dabas Fonda valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 15. aprīlis
ES māja
  Pavasaris ir īstais laiks, lai atbrīvoties no visa liekā – ne tikai ķermeņa masas un dažādiem sadzīves krāmiem, bet arī paradumiem, kas piesārņo un pārslogo apkārtējo vidi. Lai iegūtu noderīgu informāciju par iepakojuma šķirošanas un atkārtotas izmantošanas nozīmi un iespējām, aicinām 23.aprīlī no plkst.15:00 līdz 17:00 apmeklēt radošo darbnīcu Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 14. aprīlis
EKP
2015. gada pirmais žurnāla "Latvijas intereses Eiropas Savienībā" numurs ir veltīts Eiropas Savienības Austrumu partnerības politikai. Latvija, kā ES Padomes prezidējošā valsts, maijā rīkos Austrumu partnerības samitu. Izdevumā publicēti dažādu valstu ekspertu viedokļi par šīs politikas nākotni.
, 13. aprīlis
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ