Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
EKP
Pārbaudi savas zināšanas par ES!   Vai zini, kādēļ Eiropas dienu svin 9.maijā? Vai atceries, kurā gadā Latvija iestājās Eiropas Savienībā (ES)? Vai esi informēts, kurā datumā šopavasar notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas?
, 15. aprīlis
ES māja
      No 14.aprīļa līdz 14.maijam Eiropas Savienības mājā, 2.stāvā, ikviens var aplūkot biedrības "homo ecos:" un fotogrāfa Dāvja Drazdovska kopīgi veidoto fotoizstādi [cilvēks:daba].
, 15. aprīlis
BNS
Latvijā tuvākajā laikā nāksies runāt par to, kā pielāgoties klimata pārmaiņām, nevis meklēt cēloņus, kas izmaiņas vidē izraisa, uzskata pazīstamā raidījuma "Vides Fakti" veidotāji. "Zinātnieki, politiķi var strīdēties, vai pie vainas cilvēku bezatbildīga rīcība vai cikls dabā, bet uz to būs jāreaģē," otrdien raidījuma veidotāju tikšanās laikā ar skatītājiem, kas notika Eiropas Savienības mājā, sacīja režisors Andis Mizišs.
, 15. aprīlis
BNS
  Energoresursu cenas ikgadu aug ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropas Savienībā (ES), tāpēc visam dalībvalstīm, saskaņa ar jauno energoefektivitātes direktīvu, līdz 2020. gadam uzdots noteikt izmaksu ziņā optimālās energoefektivitātes paaugstināšanas aktivitātes, tādejādi paaugstinot ne tikai pašu energoefektivitāti, bet arī samazinot kopējās lietošanas un uzturēšanas izmaksas ēkas īpašniekiem vai lietotājiem. Par to, kā šīs direktīvas mērķus...
, 15. aprīlis
ES māja
Kā mūsu ikdienu nosaka Eiropas Savienības institūcijās pieņemtie likumi? Kā atrast pareizo virzienu Briseles un Strasbūras varas koridoros un prast aizstāvēt savas intereses? Žurnālistus, uzņēmējus, interešu grupu pārstāvjus un citus aicinām apmeklēt praktisko nodarbību „Kā sekot līdzi Eiropas Savienības likumiem?” ceturtdien, 24.aprīlī no plkst.16.00 līdz 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 15. aprīlis
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS