#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
  Spēles uzdevumi Game tasks   Nolikums: Atklāj Eiropu Rīgā
, 23. septembris
ES māja
23. un 24. septembrī Eiropas Savienības māja, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, vērs durvis ikvienam interesentam, aicinot piedalīties interesantos un interaktīvos pasākumos par Eiropas Savienību. 23. un 24. septembrī ikviens interesents aicināts fotografēt, risināt mīklas un tuvāk iepazīt dažādas ar ES valstīm saistītas vietas un objektus, piedaloties foto orientēšanās spēlē „Atklāj Eiropu Rīgā!”
, 20. septembris
ES māja
Pārejai uz jaunu, ilgtspējīgu aprites uzņēmējdarbību ir jānotiek biznesa vidē. Ekoinovatīvi uzņēmēji zina, ka vides aizsardzība atmaksājas, un saprot, kā šodienas inovācijas palīdzēs viņiem ilgtermiņā panākt ilgtspējīgu izaugsmi. Vides problēmu pārvēršana biznesa iespējās palīdzēs Eiropas Savienībai nodrošināt resursu ziņā efektīvu, zaļu un konkurētspējīgu ekonomiku ar zemu oglekļa dioksīda emisiju līmeni.
, 20. septembris
ES māja
  No šodienas skolēni var sākt iesniegt savas darbus Atlants.lv rīkotajā eseju konkursā, kura tēma šogad ir: “Es un ES”! Konkurss norisināsies līdz 2017. gada 10. martam. Uzvarētāju noteiks vienlīdzīgs kompetentas žūrijas un sabiedrības balsojums. Konkursa balvu fonds pārsniedz 1500 Eiro, apbalvojumus saņem ne tikai skolēni, bet arī viņu skolotāji!
, 19. septembris
ES māja
Eiropas Ekonomikas un Sociālo lietu komiteja (EESK) ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu pirmdien, 19. septembrī, rīkos debates ar Latvijas organizēto pilsonisko sabiedrību par Eiropas Sociālo tiesību pīlāru jeb pamatprincipu kopumu, uz kuru balstoties, nākotnē būtu iespējams virzīties uz ciešāku un taisnīgāku ekonomisko un monetāro savienību.
, 15. septembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties