Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
ES māja
Piektdien, 4. decembrī ES Mājā notiks Eiropas Konservatīvo un reformistu alianses (AECR) rīkotā konference “Atbildība un politiskā realitāte: izaicinājumi un risinājumi migrācijas krīzei Eiropā”, kas pulcēs virkni ietekmīgu ārzemju un pašmāju akadēmiķus, migrācijas ekspertus un politikas veidotājus.
, 24. novembris
ES māja
    Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 07. oktobris
ES māja
  25.novembrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicinām vidusskolēnus, studentus un citus interesentus apmeklēt informatīvo semināru „Augstākā izglītība ārvalstīs. Ar ko sākt?” un noskaidrot, kas nepieciešams, lai veiksmīgi uzsāktu studijas ārvalstīs. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 26. novembris
EKP
Kā Tavs ēdiens maina pasauli? Vai Tu spēlē pārtikas cirku? Sumatra, Senegāla, Uganda – kur tās atrodas un kā tur izskatās? Ko Āfrikā saka par latviešu motociklistiem? Cik globāla ir Latgale? Kāpēc 1% pasaules iedzīvotāju pieder 50% pasaules resursu? Kas ir godīga tirdzniecība? Kur vieglāk dzīvot – Baltkrievijā vai Gruzijā? Muzungu, kā Tev iet? Kāda ir Tava atbilde uz šiem jautājumiem?
, 25. novembris
EKP
Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs Martins Šulcs otrdien, 24. novembrī, Strasbūras plenārsēžu zālē paziņoja, ka filma 2015. gada Eiropas Parlamenta LUX kino balvu ieguvusi filma "Mustangs" - Francijas, Vācijas, Turcijas un Kataras kopražojums. Tas ir stāsts par piecām māsām no Turcijas, kam draud izdošana pie vīriem pret pašu gribu, bet kas nolemj savu dzīvi dzīvot pašas un izraujas no tradīcijas jūga.
, 25. novembris
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju par dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ
NVO