Eiropas eksāmens

Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Aktualitātes
ES māja
ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu aicina bērnus un viņu vecākus sestdien, 6.decembrī, no plkst.11:00 – 13:00 apmeklēt darbnīcu „Gaidot Ziemassvētkus!” un no otrreiz lietojamiem materiāliem izgatavot skaistas svētku dāvaniņas un rotājumus. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Radošās darbnīcas laikā bērniem būs iespēja aktīvi un radoši izzināt dabas daudzveidības un aizsardzības jautājumus, kā arī izgatavot skaistas Ziemassvētku...
, 28. novembris
ES māja
Šodien no plkst. 16:00 aicinām interneta tiešraidē vērot informatīvo semināru par sociālo drošību Eiropas Savienībā un noskaidrot, kādas, dodoties strādāt uz citām ES dalībvalstīm vai atgriežoties Latvijā, ir ES pilsoņu tiesības saņemt pabalstus un pensijas.
, 27. novembris
Eiropas Savienības māja
27.novembrī no plkst. 16:00 līdz 17:30 aicinām apmeklēt informatīvo semināru „Sociālā drošība Eiropas Savienībā: pabalstu un pensiju eksports” un noskaidrot, kādas, dodoties strādāt uz citām ES dalībvalstīm vai atgriežoties Latvijā, ir ES pilsoņu tiesības un pienākumi sociālās drošības jomā. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 19. novembris
ES māja
  Rīgas karnevālā, kas notiks no 14. līdz 18.novembrim, aicinām aplūkot izgaismoto Eiropas Savienības māju, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Atzīmējot desmit gadus kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, krāsu noskaņās iemirdzēsies ES mājas fasādes logi. Savukārt Zināšanu, sarunu un mākslas istabu skatlogā ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot krāsainus mirkļus no ES vēstures un tagadnes un uzzināt ko jaunu par Eiropas Savienību, Eiropas Parlamentu un Eiropas...
, 14. novembris
ES māja
Līdz 15.novembrim Eiropas Savienības mājā apskatāma izstāde „Tuvumā, tālumā”. Aivars Gulbis – tēlniecība, Madara Gulbis – glezniecība.
, 11. novembris
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS