#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
  Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 30. augusts
Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs
  14. decembrī plkst.10:00 Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs Eiropas Savienības mājas Sarunu istabā (Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā) aicina aktīvus, zinātkārus un domāt gribošus jauniešus uz domnīcu „Nāc un pastāsti, ko tev nozīmē digitālie mediji?”, kas veltīta interneta lietošanas paradumu analīzei.
, 07. decembris
ES māja
  Lai noskaidrotu, kādas, dodoties strādāt uz citām ES dalībvalstīm vai atgriežoties Latvijā, ir ES pilsoņu tiesības un pienākumi sociālās drošības jomā, 12. decembrī plkst. 15.00 ES māja sadarbībā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru aicina apmeklēt konsultāciju pēcpusdienu „Pensiju un pabalstu eksports ES”. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 06. decembris
Klubs "Māja"
1. decembrī Ādažu vidusskolā notiks piektā Latvijas skolu Eiropas klubu konference. To tradicionāli rīko Ādažu Eiropas klubs “Mazie eiropieši”, Latvijas skolu Eiropas klubu koordinatori un biedrība “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.
, 28. novembris
ES māja
  29. novembrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicinām apmeklēt informatīvo bezmaksas semināru „Studijas ārvalstīs. Ar ko sākt?” un noskaidrot, kas nepieciešams, lai veiksmīgi izvēlētos augstskolu un uzsāktu studijas ārvalstīs. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 22. novembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties