#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
    Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 07. oktobris
ES māja
ES mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabas no 18. līdz 31.jūlijam slēgtas. Ja Jums ir steidzami jautājumi pa Eiropas Savienību, aicinām sazināties ar Jums tuvāko Europe Direct informācijas centru Rīgā, Ventspilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Gulbenē, Jēkabpilī, Jelgavā, Valmierā vai Liepājā. Kontaktinformācija: http://europa.eu/contact/meet-us/latvia/index_lv.htm.
, 15. jūlijs
ES māja
Sestdien, 9. jūlijā, plkst. 13:00 Kuldīgā notiks erudīcijas sacensību “Eiropas pieccīņa” pilsētvides orientēšanās posms “Dzimis Latvijā, mīlēts visā Eiropā!” Sacensībām var pieteikties ikviens, izveidojot 3-8 dalībnieku komandu. Sacensību uzdevums – atrisināt āķīgus un aizraujošus atjautības uzdevumus, izzinot Eiropu un Kuldīgu desmit pilsētā izvietotos kontrolpunktos. Sacensību posma uzvarētāji saņems vērtīgas balvas.
, 07. jūlijs
ES māja
Sarunu festivāla „Lampa” otrajā dienā – 2. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 20.00 Cēsu pils parkā aicinām apmeklēt ES Mobilo zināšanu ekspresi – aizraujošām spēlēm aprīkotu autobusu, kurā lieli un mazi var sajust, sadzirdēt un iepazīt Eiropas valstis.
, 21. jūnijs
ES māja
Sestdien, 18. jūnijā, no plkst.
, 10. jūnijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties