#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Attīstības sadarbība
ES māja
Eiropas Savienības māja un neformālās izglītības iniciatīva „Divu Ratu Brīvskolotāji” ielūdz ikvienu interesentu uz grāmatas „Vēstules no Āfrikas” prezentāciju 17.decembrī plkst. 10 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 15. decembris
ES māja
Atzīmējot martu kā attīstības sadarbības mēnesi, Eiropas Savienības (ES) māja ielūdz uz informācijas aģentūras LETA fotogrāfa Edija Pālena fotoizstādes „Palestīna tuvplānā” atklāšanu ES mājas Mākslas istabā, 3.martā plkst. 16.30. Pasākumā par Palestīnā īstenotajiem Eiropas Savienības projektiem stāstīs arī Eiropas gada attīstībai jauniešu vēstniece Rūta Kronberga.
, 23. februāris
ES māja
  ES māja sadarbībā ar Latvijas Platformu attīstības sadarbības (LAPAS) biedru organizāciju Humana People to People in Latvia aicina bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstus”. Pasākums notiks sestdien, 25.janvārī, pulksten 11:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.
, 06. janvāris
ES māja
  Vēlies kļūt par brīvprātīgo trešās pasaules valstīs? ES māja aicina – nāc uz semināru un uzzini savas iespējas! ES mājā 17.oktobrī pulksten 16:00 notiks seminārs „Brīvprātīgā darba iespējas trešās pasaules valstīs”, kurā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt visu par pieteikšanos, kā arī ieklausīties vērtīgos padomos no pieredzes bagātajiem.
, 09. oktobris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties