#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Citāti
"Latvijas gadījumā ir izveidojies tekošā konta uzkrājums un var uzskatīt, ka mēs taupam. Mēs tērējam mazāk nekā nopelnam, tā ir taupīšana. Bet Grieķijas gadījumā izšķērdēšanas mazināšana uz mazāku izšķērdēšanu vēl nav taupīšana. Grieķija vēl nav tikusi līdz taupīšanai, jo viņi vēlaizvien turpina dzīvot uz citu rēķina"  Pēteris Strautiņš, DnB bankas Sociālekonomikas ekspertr intervijā Latvijas Radio 30.09.11.
, 30. septembris
«Ne vien latvisko, bet arī rietumniecisko zīmolu zaudējam, jo virsroku politikā gūst pieļāvums, ka Latvijas ekonomiskās problēmas atrisināsies izdevīgā sadarbībā ar Krieviju. No Krievijas ekonomikas «atkabinājāmies» 90. gados, tagad – ar visiem vilcieniem un šosejām, un darījumiem – atkal virzāmies uz Maskavu. Latviju lēnām sēdina «Austrumu ekspresī»,» intervijā laikrakstam Latvijas Avīze sacījusi politiķe Vaira Paegle.
, 18. augusts
"Staļiniskās deportācijas tika īstenotas ar mērķi iznīcināt Igaunijas, Latvijas un Lietuvas nāciju sociālo un politisko iekārtu un inteliģenci. Tādēļ mūsu pienākums ir pieminēt un turpināt godināt piemiņu tiem tūkstošiem upuru, kuri cieta no Padomju terora Baltijas valstīs.Tomēr ciešanas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tautām izveidoja stingru pārliecību un spēku, lai pēc pusgadsimta cīnītos par neatkarību un atgrieztos vienotā Eiropā" Eiropas Parlamenta priekš...
, 14. jūnijs
"Es dodu 7 balles Eiropai 2010. gadā par to, ka krīzes apstākļos ES kopējās politikas centrā palika cilvēks un cilvēka vajadzības, neskatoties uz uzskatu atšķirībām valstis spēja vienoties kopdarbībai un saglabāt prognozējamu politiku, pierādīt ES spēku un spēju sociāli saudzīgā veidā risināt smagas ekonomiskas problēmas, tādejādi sekmējot ticību nākotnei un Eiropas integrācijai ES valstu iedzīvotājos. Es samazinu vērtējumu par trim ballēm tāpēc, ka deklarētas politiskās nostādnes...
, 19. janvāris
"Es vēlos apliecināt cieņu miljoniem Eiropas iedzīvotāju, kas velta laiku, lai mūsu pasauli padarītu labāku. Uzsākot Eiropas Brīvprātīgā darba gadu, es vēlos sniegt atbalstu cilvēkiem, kas nepaliek vienaldzīgi. Pienācis laiks mums visiem dalīties un dot kaut ko pretī, palīdzēt palīgiem." (ES komisāre tieslietu, pamattiesību un pilsonības jomā Viviāna Redinga)
, 17. janvāris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties