#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Datu aizsardzība
ES māja
40% - tik daudz Latvijas bērnu un jauniešu lieto internetu gandrīz katru dienu, turklāt to izmanto arvien jaunāki lietotāji. ES māja Eiropas datu aizsardzības dienā aicina piedalīties diskusijā: “Bērnu un pusaudžu virtuālās dzīves ceļi un neceļi. Kā pasargāt?”
, 18. janvāris
ES māja
Aicinām Jūs uz Eiropas datu aizsardzības dienai veltītu diskusiju „Mani dati – kā tos pasargāt?”, kas notiks 28.janvārī pulksten 14:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28! Pasākumā piedalīsies vadošie nozares eksperti: -          Signe Plūmiņa, Datu valsts inspekcija; -          Francis Svilans, EK Tieslietu ģenerāldirektorāta datu aizsardzības nodaļa;
, 20. janvāris
BNS
Ikviena cilvēka darbības internetā tiek fiksētas, un pēc tam ievāktā informācija tiek izmantota dažādiem mērķiem. Šī sistēma ir tik advancēta, ka mēs nemaz nezinām, kā tas viss var beigties, tāpēc tam nepieciešami gan jauni likumiskie regulējumi, gan sabiedrības izglītošana, piektdien izskanēja Eiropas Savienības (ES) mājā notikušajā diskusijā par datu drošību.
, 27. maijs
ES māja
ES māja ikvienu interesentu aicina piedalīties ekspertu debatēs „Kurš lieto manus datus?”, kas notiks 24.maijā pulksten 11:00.
, 14. maijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties