Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
Eiropas diena
EKP
  Maija sākumā Latvijā tiek atzīmēta "Eiropas nedēļa", kas šogad sāksies 1. maijā, kad Latvija atzīmē tieši desmit gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, un noslēgsies 9.maijā, kad visā Eiropas Savienībā svin Eiropas dienu. Pasākumus par godu Latvijas 10 gadiem ES Latvijas pilsētās un novados meklējiet www.esmaja.lv LV10ES pasākumu kalendārā.
, 03. aprīlis
ES māja
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un ES māja par godu Eiropas dienai 9.maijā aicina apmeklēt un iesaistīties informatīvos un izklaidējošos pasākumos visā Latvijā.
, 03. maijs
Ideju institūts
Par spīti vējainajam laikam, sestdien, 12. maijā Eiropas Savienības (ES) dārza svētkos Vērmanes dārzā viesojās vairāki tūkstoši dažādu paaudžu apmeklētāju. Šogad svētki bija veltīti Eiropas aktīvas novecošanas un paaudžu solidaritātes gadam.
, 16. maijs
EKP
  Nerunāsim par naudu, parunāsim par vērtībām   Inna Šteinbuka, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja   Kad Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans 1950.gada 9.maijā ierosināja apvienot Vācijas un Francijas ogļu un tērauda industrijas, lai tā nepieļautu abu valstu bruņošanās sacensību un vēl vienu postošu karu, viņš, visdrīzāk, nevarēja iedomāties, ka organizācijā apvienosies 27 valstis un gribēs daudzas citas. Diez vai viņ...
, 09. maijs
Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ