#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas eksāmens
EKP
Tradicionāli Eiropas dienā, 9. maijā, ikviens Latvijas iedzīvotājs tika aicināts piedalīties „Eiropas eksāmenā”. Eiropas eksāmenā šogad piedalījās 11 819 dalībnieki: 
, 12. maijs
EKP
    Aicinām skolas pieteikt dalību eksāmenā, aizpildot anketu http://ejuz.lv/eksamens ! Katru nedēļu, piektdienā plkst. 17:00, notiks SALDUMU GROZA izloze, lai saldāka gatavošanās kopīgajam piedzīvojumam! Izlozē piedalīsies skolas, kas dalību eksāmenam pieteikušas šajā nedēļā.
, 02. marts
EKP
  Oktobra pēdējā nedēļā Eiropas Savienības jautājumos erudītākie Latvijas skolēni, kuri šī gada pavasarī ar panākumiem piedalījās Latvijā otrreiz notikušajā „Eiropas eksāmenā”, devās ceļojumā uz Eiropas Savienības „sirdi” - Briseli.
, 06. novembris
ES māja
Pagājušajā nedēļas nogalē „Eiropas eksāmena” aktīvākās skolas skolotājas devās pelnītā divu dienu ceļojumā uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu. Kā aktīvākā skola maija beigās tika nominēta Babītes vidusskola, un tieši no šīs skolas seši mācībspēki devās ekskursijā.
, 04. augusts
EKP
  Šogad „Eiropas eksāmenā” piedalījušies teju 5 000 skolēnu un pieaugušo no visas Latvijas, un tas ir gandrīz divas reizes vairāk nekā pērn. Šodien, 15. maijā Eiropas Savienības (ES) mājā fināla sacensībās tika noskaidroti arī visas valsts lielākie erudīti ES jautājumos – Rūjienas, Jūrmalas, Babītes, Rēzeknes, Līvānu novada, Daugavpils un Gulbenes skolēni.
, 15. maijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties