#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Izstāde
ES māja
Ceļojošā digitālā foto izstāde veltīta Teiču Dabas rezervāta 35. un Krustkalnu Dabas rezervāta 40. jubilejas gadam, to ir iespējams apskatīt no 3. līdz 13. jūlijam, kā arī no 30. jūlija līdz 15. augustam. Teiču Dabas Fonda veidotā multimēdiju izstāde īstenota Latvijas Vides Aizsardzības Fonda projekta “Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju glabātie noslēpumi - dāvana Latvijai no paaudzes paaudzē” ietvaros.
, 03. jūlijs
ES māja
  Iepazīsti ukraiņu tradicionālās tautas tērpu Višivankas caur Ukrainas dabas fotoizstādi, kuru veikusi ukraiņu fotogrāfe Ksenija Fetisova. Izstāde ir veltīta Višivankas dienai, kas katru gadu norisinās maijā, kad ukraiņi, svinot kultūru, uzvelk Višivankas un līksmo kopā ar draugiem un viesiem.
, 25. aprīlis
ES māja
  νεῶν κατάλογος “KUĢU SARAKSTS”   No 2017. gada 7.septembra līdz 3.oktobrim Rīgā, Eiropas Savienības mājas izstāžu zālē, notiks rotu dizaineres Annas Faniginas personālizstāde „Kuģu saraksts”, kas ir autores veltījums Senās Grieķijas kultūrai.
, 06. septembris
ES māja
  Š.g. 30.jūnijā plkst. 17.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, tiks atklāta mākslinieka Eižena Valpētera fotogrāfiju izstāde “Ātri gaistoša realitāte”. Latviešu mākslinieks Eižens Valpēters dzimis 1943.gadā Krievijā, Sverdlovskas apgabalā. Eižens Valpēters beidzis restaurācijas kursus. Piedalījies Rundāles pils (1973-1981), Jaunmoku pils (1986-1987), Maikapara nama Rīgā (2001) restaurācijā.
, 29. jūnijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties