#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Izstādes
Valsts kanceleja
No š.g. 1. - 23. decembrim ES mājā ir apskatāma karikatūru izstāde, kurā ar vieglu smaidu atspoguļoti Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) administrēto Eiropas Sociālā fonda projektu sasniegumi – rezultāti un ieguvumi iedzīvotājiem.
, 03. decembris
ES māja
Līdz 15.novembrim Eiropas Savienības mājā apskatāma izstāde „Tuvumā, tālumā”. Aivars Gulbis – tēlniecība, Madara Gulbis – glezniecība.
, 11. novembris
ES māja
  Pirmdien, 15. septembrī, plkst.16.00 ES mājas Mākslas telpā (Aspazijas bulvārī 18) notiks izstādes „Digitālais Rotko fenomens” atklāšana. Izstāde ir ieskaņa pasākumu ciklam, kas veltīts Eiropas kultūras galvaspilsētas “Rīga 2014” ietvaros notiekošajām izcilā mākslinieka Marka Rotko 111.dzimšanas dienas svinībām. Izstādes atklāšanas laikā būs iespēja tuvāk uzzināt par pasākumiem, kas norisināsies turpmāko divu nedēļu laikā Rīgā un...
, 19. septembris
ES māja
    Līdz 31.jūlijam ES mājas Mākslas istabā aplūkojama fotogrāfa Džerri Holsoppla (Jerry Holsopple) izstāde “Sabiedriskās kustības pēdas: Baltijas ceļš”. Vai ir iespējams atkārtoti fotografēt sociālu kustību, lai arī kopš tās pagājuši jau 25 gadi?
, 02. jūlijs
ES māja
    Eiropas Savienības mājā 2. aprīli tiks atklāta Tatjanas Semanes gleznu un Daiņa Gudovska stikla mākslas izstāde „Izvēles ābols”. Darbi ir veidoti pārdomās par cilvēka personību un iekšēju brīvību, kas mākslinieku skatījumā it īpaši skaidri izpaužas cilvēku izvēlē rīcībai. Cilvēka izvēle noteic viņa paša, un arī citu cilvēku, dzīves gaitu.
, 01. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties