#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jauniešu nodarbinātība
ES māja
  Kur un kā skolēniem meklēt darbu vasarā? Cik stundas atļauts strādāt un kā aizstāvēt savas darba tiesības? Ko darba devējs iesaka topošajiem darbiniekiem? Lai rastu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, ikviens interesents aicināts piedalīties seminārā „Sagatavojies darbam vasarā!”, kas notiks 24.maijā no plkst.16.00 līdz 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 17. maijs
ES māja
  Kā veiksmīgi parādīt darba devējam savu pieredzi un prasmes? Kā izvairīties no kļūdām CV un pieteikuma vēstulēs? Kā sagatavoties darba intervijai, lai radītu par sevi vislabāko iespaidu? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs eksperti interaktīvā nodarbībā „Kā būt veiksmīgam darba intervijā?” 27.maijā no plkst.16.00 līdz 18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 18. maijs
BNS
Eiropas Savienības (ES) mājā ceturtdien Latvijas Jaunatnes Padomes pārstāvji organizēja jauniešu uzņēmējdarbības skolu, kuras laikā Hipotēku bankas kredītprojektu vadītāja Ieva Zabrauska – Gailīte informēja jauniešus par biznesa iespējām un bankas atbalstu jaunajiem uzņēmējiem.
, 30. septembris
ES māja
Šī gada 24.septembrī, Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28 noritēs pieredzes pēcpusdiena par tēmu „Jaunieša iespējas perspektīvai nākotnei”. Aktīvi jaunieši, kas spējuši saredzēt iespējas, lai attīstītos veiksmīgai nākotnei, ļaus ieskatīties savu izvēļu iedvesmojošajos gala iznākumos. Pieredzē dalīsies arī Baiba Sipeniece – Gavare.
, 23. septembris
ES māja
ES māja piektdien, 27.septembrī, pulksten 14:00 aicina apmeklēt Eiropas Ārējās darbības dienesta (EEAS) pārstāvja Ulda Šalajeva lekciju par karjeras iespējām ES institūcijās.
, 23. septembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties