#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Arturs Šulcs ES mājā stāstīs par pāru deju tango un attiecībām
Eiropas Savienības māja 
, 2014. gada, 05.novembris, 2014

Ceturtdien, 13.novembrī plkst.17.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicinām uz tikšanos ar pārmaiņu treneri Arturu Šulcu, kurš stāstīs, kā pāru deja Argentīnas tango var uzlabot sieviešu un vīriešu dzīves kvalitāti.

Argentīnas tango ir sociāla deja, ko dejo daudzās pasaules valstīs, arī Latvijā. Tā ir kaislīga pāru deja, kurā sievietes un vīrieši dejo viens otram. Tango sabiedrībā nevienu nešķiro pēc piederības etniskai, sociālai vai citai grupai. Tango ar deju draudzības saitēm savieno dažādus cilvēkus gan Eiropā, gan citur pasaulē.

Pasākumā pārmaiņu treneris un tango vīrietis Arturs Šulcs stāstīs par Eiropas tango sabiedrību un tās vērtībām, par tango kā sociālas dejas devumu sieviešu un vīriešu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Vai pāru deja tango ļauj labāk saprast savu partneri un veidot attiecības?

Dejas burvību pasākumā būs iespēja iepazīt arī tango demonstrējumā.

Argentīnas tango ir starptautiska kultūras sistēma, kas veidojusies 19.gadsimta beigās, Argentīnas un Urugvajas iedzīvotāju deju kultūrai mijiedarbojoties ar Eiropas imigrantu kultūru. Laika gaitā deja attīstījusies un izplatījusies arī Eiropā.

 

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pasākumam pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties