#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā psihoterapeita Artura Šulca lekcija par mūsdienu attiecībām
ES māja 
, 2014. gada, 11.septembris, 2014

 

 

 

Ceturtdien, 18.septembrī plkst.17.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicinām uz psihoterapeita Artura Šulca lekciju par mūsdienu attiecībām. Īpaša uzmanība pasākumā būs pievērsta attiecībām, kurās pāri šķir attālums, jo partneri dzīvo katrs savā valstī.

Kā veidot attiecības, kurās partnerus šķir attālums? Kā risināt situāciju, kad partneris dodas ilgstošā prombūtnē uz ārzemēm, lai strādātu vai studētu? Vai un kā šādas attiecības ir iespējams saglabāt?

Psihoterapeits ieteiks, kā starptautiskiem pāriem saprasties un veidot attiecības. Eiropas Komisijas apkopotā informācija liecina, ka Eiropas Savienībā šobrīd ir vairāk nekā 16 miljoni starptautisko pāru, kas dzīvo gan reģistrētās, gan nereģistrētās attiecībās. Arī Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk veido partnerattiecības ar ārzemniekiem. Kā veidot un saglabāt attiecības, ja partnerus šķir ne tikai attālums, bet arī atšķirīga audzināšanas pieredze un mentalitāte?

Arturs Šulcs ieteiks, kā attiecībās izzināt un pieņemt sevi, kā izzināt un pieņemt partneri, necenšoties izmainīt viņu.

Aicinām līdz 16.septembrim sūtīt savus jautājumus psihoterapeitam-seksologam Arturam Šulcam uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv. Atbildes uz visiem saņemtajiem jautājumiem tiks sniegtas pasākuma laikā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pasākumam pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties