#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā notiks diskusija par līdzsvarotu attīstību
ES māja 
, 2013. gada, 04.oktobris, 2013

17.oktobrī, Starptautiskajā dienā nabadzības mazināšanai, pulksten 13:30 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, notiks diskusija „Kāda ir pareizā ieguldījumu formula līdzsvarotai attīstībai?”, kuru organizē Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) un kurā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Diskusijā pieaicinātie eksperti sniegs ieskatu no dažādu resursu perspektīvām - cilvēkresursi, materiālie, finanšu, dabas resursi un savstarpējā sadarbība - vai ir iespējams atrast ieguldījumu “veiksmes formulu”, kas mazinātu nabadzību un nevienlīdzību? Diskusiju vadīs LAPAS direktore Inese Vaivare.

LAPAS pasākuma ietvaros arī prezentēs 2013.gada pārskatu par Eiropas Savienības valstu ieguldījumu attīstības sadarbībā - AidWatch Report, kas tieši tajā pašā dienā tiek prezentēts starptautiskā līmenī Briselē.

Diskusija ir daļa no LAPAS darba pie satura izstrādes attīstības politikai, integrējot attīstības perspektīvas vietējā, nacionālā, Eiropas Savienības un globālā līmenī.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – oktobrī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta attīstības sadarbības jautājumiem.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties