#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Tikšanās neformālā gaisotnē "MIERA IZGLĪTĪBA UN TĀS AKTUALITĀTE"
ES māja 
, 2016. gada, 14.oktobris, 2016

20. oktobrī plkst. 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

Humana People to People Latvija dos iespēju klātesošajiem iepazīties ar Erasmus+ projektu pieredzi miera izglītības jomā, diskutēt par to, kas ir miers, miera izglītība, un ko tā var sniegt mums pašiem un cilvēkiem ap mums.

Būs iespēja dzirdēt pieredzes stāstus no Gruzijas un Lielbritānijas par miera izglītības iniciatīvām un to kā strādāt ar konfliktiem un vardarbības situācijām. Projektu dalībnieki prezentēs tikko kā izstrādātās mieras izglītības kompetenču vadlīnijas, kas ir paredzētas visiem, kas strādā šajā jomā!

Tikšanās laikā būs iespēja iepazīties ar World Peace Initiative Foundation starptautisko projektu Peace Revolution un tā darbību Latvijā.

Visi interesenti ir laipni aicināti pieteikties, kā arī tie, kas jau strādā šajā jomā ir aicināti dalīties ar savu pieredzi un stāstiem, strādājot ar miera izglītību!

Šī būs tikšanās neformālā gaisotnē ar mērķi paskaidrot, ka miera izglītība ir process, kura uzdevums ir kultivēt prasmi dzīvot harmonijā ar sevi, citiem un vidi, kurā uzturamies, kā arī nebaidīties no konfliktiem, bet risināt tos.

Ieeja pasākumā bez maksas, atsūtot e-pastu uz hppinlatvia@gmail.com līdz 18. oktobrim.

Humana People to People Latvija ir nevalstiska organizācija, kas strādā ar globālās izglītības un miera izglītības jomā, nodrošinot jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem iespēju piedalīties dažāda veida starptautiskos Erasmus+ projektos, kuros var ne tikai attīstīt un pilnveidot savas starpkultūru prasmes, bet arī gūt plašāku skatījumu uz pasauli un savu vietu tajā.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties