#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes birojs aicina klātienē iepazīt vienīgo ES aģentūru Latvijā
BEREC 
, 2015. gada, 10.septembris, 2015

25. septembrī Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes (BEREC) birojs, atbalstot Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā iniciatīvu, rīko Atvērto durvju dienu. Šī būs pirmā reize, kad jebkurš interesents varēs apmeklēt vienīgo Eiropas Savienības aģentūru, kas darbojas Latvijā. Pieteikšanās apmeklējumam atvērta līdz 23. septembrim.

BEREC birojs ikdienā nodrošina profesionālu un administratīvu atbalstu Eiropas elektronisko sakaru regulatoru iestādes darbam, kā arī informācijas un labās prakses piemēru apmaiņu ar ES dalībvalstu elektronisko sakaru regulatīvajām iestādēm. Rīgā izvietotā ES aģentūra palīdz arī BEREC priekšsēdētājam nodrošināt efektīvu padomes darbību un pēc tās pieprasījuma veido ekspertu darba grupas.

Ikvienam elektronisko sakaru lietotājam pieejamas cenas un kvalitatīvi elektroniskie sakari visā Eiropas Savienībā – BEREC ir izveidota, lai attīstītu telekomunikāciju tirgu ES, tā veicinot gan patērētāju, gan uzņēmumu ieguvumus. Turklāt turpmākajos gados BEREC būs ievērojama loma Vienotā digitālā tirgus ieviešanā ES.
„BEREC biroju ikdienā var sasniegt ar elektroniskās vides un sociālo tīklu starpniecību, savukārt Atvērto durvju dienā ar mūsu darbu būs iespējams iepazīties klātienē. Īpaši noderīga šī iespēja būs cilvēkiem ar padziļinātu interesi par telekomunikācijām un lēmumu pieņemšanu Eiropas Savienībā,” stāsta László IGNÉCZI, BEREC biroja Administratīvais vadītājs.

Atvērto durvju dienā viesiem būs iespēja piedalīties prezentācijās par BEREC biroja darbu, kā arī satikties ar speciālistiem, lai uzdotu sev interesējošus jautājumus par iestādes darba specifiku un tās ietekmi uz katra ES iedzīvotāja ikdienu.

Atvērto durvju diena 25. septembrī, piektdienā, norisināsies no plkst. 14.00 līdz 15.00 Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 14, 2. stāvā. Lai apmeklētu BEREC biroju, aicinām reģistrēties šeit ej.uz/BEREC līdz 23. septembrim. Vietu skaits ir ierobežots.

Rīgā, 2015. gada 7. septembrī

PIEZĪME REDAKTORAM
Par BEREC
BEREC ir neatkarīga iestāde, ko veido ES dalībvalstu regulatīvās iestādes. BEREC tiecas nodrošināt godīgu konkurenci un vienotu regulējumu elektronisko sakaru iekšējā tirgū par labu Eiropas patērētājiem. Jo īpaši iestāde nodrošina eksperta padomu tirgus definīciju, analīzes un tiesiskās aizsardzības, starptautisko tirgu un pārrobežu strīdu risināšanas, kā arī elektroniskās numurēšanas jomā. BEREC konsultē dalībvalstu regulatīvās iestādes un Eiropas Komisiju, ka arī sniedz palīdzību Eiropas Parlamentam un Padomei jautājumos par ES tiesiskā regulējuma elektronisko sakaru jomā piemērošanu.

Par BEREC biroju
BEREC birojs ir Eiropas Savienības aģentūra, kas nodrošina profesionālu un administratīvu atbalstu BEREC. Regulatoru iestādes uzdevumā birojs apkopo un nodrošina informācijas apmaiņu sadarbībā ar dalībvalstu regulatīvajām iestādēm, tādējādi izplatot arī labās prakses piemērus. BEREC birojs palīdz BEREC priekšsēdētājam Regulatoru valdes sekmīgas darbības nodrošināšanā un pēc tās pieprasījuma izveido ekspertu darba grupas, tām sniedzot nepieciešamo atbalstu. Biroju Rīgā atklāja 2011. gadā, un tā ir pirmā un šobrīd arī vienīgā Latvijā izvietotā Eiropas Savienības līmeņa institūcija.

APZĪMĒJUMI
BEREC – Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestāde;
BEREC birojs – Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes birojs.

Plašākai informācijai:
Adrese – Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14, 2.stāvs, LV-1050, Rīga
E-pasts – press@berec.europa.eu
Seko mums sociālajos tīklos:
Twitter: @BERECeuropaeu
LinkedIn: Body of European Regulators for Electronic Communications (BEREC)

Youtube: https://www.youtube.com/user/bereceuropaeu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties