#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Dodies pasaulē! ES mājā stāstīs par brīvprātīgā darba iespējām trešās pasaules valstīs
ES māja 
, 2015. gada, 02.novembris, 2015

 

10.novembrī no plkst.16.00 līdz 18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, notiks informatīvs pasākums „Dodies pasaulē! Brīvprātīgā darba iespējas trešās pasaules valstīs”.

Diāna Stendzeniece, biedrības „GLEN Latvija” pārstāve, stāstīs, kur jāpiesakās, kādi dokumenti jākārto, kādas apmācības nepieciešamas un ar kādu papildu finansējumu jārēķinās ikvienam, kurš vēlās kā brīvprātīgais doties uz trešās pasaules valstīm. Diāna arī sniegs praktiskus ieteikumus, kurus vērts ņemt vērā pirms došanās ceļā.

Pasākumā pieredzē dalīsies brīvprātīgie, kuri pabijuši trešās pasaules valstīs.

Aicinām pasākumam pieteikties tiešsaistē vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar “GLEN Latvija” ES mājas tematiskā mēneša ietvaros – novembrī īpaša uzmanība tiek pievērsta jauniešu nodarbinātībai un mobilitātei, kā arī attīstības sadarbības jautājumiem.

„GLEN Latvija” ir politiski neatkarīga attīstības izglītības organizācija, kas darbojas ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par attīstības jautājumiem Latvijā un pasaulē, vienlaikus aicinot katru indivīdu domāt plašāk, saredzēt sevi kā pasaules daļu un atbildīgi piedalīties tās veidošanā.

2015. gads ir Eiropas gads attīstībai. Jau kopš 1983. gada Eiropas Savienībā ik gadu tiek nosaukta gada centrālā tēma, kurai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība un publicitāte. Šogad pirmo reizi Eiropas Savienības vēsturē fokusā ir Eiropas Savienības ārējā darbība un Eiropas loma pasaulē.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties