#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Latvijas dabas aizsardzībai- 100!
DAP 
, 2012. gada, 18.aprīlis, 2012

24.aprīlī, Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, plkst.10.30 norisināsies Latvijas pirmās īpaši aizsargājamās dabas teritorijas – Moricsalas dabas rezervāta 100-gadei un citu aizsargājamo dabas teritoriju jubilejām veltīts pasākums, kurā piedalīsies dabas aizsardzības valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī vides izglītotāji no visas Latvijas.

Pasākumā tiks runāts par Latvijas un pasaules dabas aizsardzības vēsturi, Moricsalas dabas rezervātu laika griežos, dabas vērtību pētniecību no jauniešu perspektīvas, citiem plānotajiem pasākumiem gada garumā, kas veltīti aizsargājamo dabas teritoriju jubilejām, kā arī tiks prezentēts Dabas aizsardzības pārvaldes vides izglītības piedāvājums, kas ļauj iepazīt dižkoku un aleju – simtgadīgu dabas vērtību glabātāju – nozīmi dabā.

2012.gadā atzīmējamas sekojošu aizsargājamo dabas teritoriju nozīmīgas dibināšanas gadadienas – Krustkalnu dabas rezervātam aprit 35 gadi, Teiču dabas rezervātam – 30 gadi, Ķemeru nacionālajam parkam un Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātam – 15 gadu jubileja, savukārt, jaunākajam Latvijas nacionālajam parkam – Rāznas nacionālajam parkam – aprit pieci gadi.

Plašāka informācija par aizsargājamo dabas teritoriju veltītajiem pasākumiem meklējama interneta vietnē www.daba.gov.lv.

Rita Jakovļeva
Dabas aizsardzības pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties