#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā notiks lekcija par atlases konkursiem darbam ES institūcijās
ES māja 
, 2016. gada, 10.marts, 2016

 

Kādi ir aktuālie Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja atklātie konkursi? Kā sagatavoties testiem un veiksmīgai darba intervijai? Kā pieteikties darbam ES institūcijās? Sestdien, 19.martā, no plkst. 10.00 līdz 12.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniegs vieslektors Uldis Šalajevs.

Viņš stāstīs arī par prakses un darba iespējām ES institūcijās un aģentūrās, ieteiks vēlamo stratēģiju atlases testu kārtošanā uz administratoru (AD) un asistentu (AST) vietām, kā arī demonstrēs testa paraugus.

"Pareizajā laikā un vietā sniegta informācija mūsdienās ir visvērtīgākais kapitāls. Ļoti ceru, ka interesentiem šis varētu būt brīdis, lai sāktu apsvērt savas turpmākās karjeras iespējas, strādājot starptautiskā vidē," uzsver vieslektors Uldis Šalajevs.

Uldis Šalajevs ir stažējies Eiropas Parlamentā un strādājis Eiropas Ārējās darbības dienestā. Kopš 2015.gada strādā Eiropas Komisijas preses dienestā Briselē. Uldis Šalajevs ir absolvējis Ērgļu arodvidusskolu, Avansas Universitāti Nīderlandē un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultāti.

Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikšanās tiešsaistē vai
zvanot pa tālruni: 67085445. Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija

Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja
Tālr. 67085446,
E-pasts: anita.jansone@esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties