#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā Ulda Šalajeva vieslekcija par EPSO testiem un darbu ES institūcijās
ES māja 
, 2015. gada, 20.novembris, 2015

Kā pieteikties darbam Eiropas Savienības (ES) institūcijās un kļūt par ES pastāvīgo darbinieku – ierēdni? Kādus testus, kur un kad jāaizpilda? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs Uldis Šalajevs vieslekcijā par Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) testiem. Pasākums notiks sestdien, 28.novembrī, no plkst. 10.00 līdz 12.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Vai vēlaties strādāt Eiropas Savienības institūcijās kādā no 28 ES dalībvalstīm vai citviet pasaulē un būt par vienu no ES ierēdņiem, kurš plāno, ievieš un uzrauga ES nozaru politikas? Esat gatavs strādāt daudzkultūru komandā un pastāvīgi atjaunināt savas profesionālās zināšanas? Jums ir pieredze starptautisko attiecību, jurisprudences, tulka vai tulkotāja, komunikācijas speciālista, ekonomista, auditora, IT inženiera vai citā specialitātē?

Piesakieties darbam ES institūcijās jau šogad un kļūstiet par ES darbinieku! Lai uzsāktu karjeru ES institūcijās, ir jāpiesakās un jākārto EPSO organizētos atklātā konkursa (Administratora - AD/Asistenta – AST) testus.

Vieslekcijā ES mājā ikvienam interesentam būs iespēja noskaidrot, kur, kad un kādā veidā vislabāk kārtot EPSO AD un AST testus. Lektors U.Šalajevs ieteiks, kādas stratēģijas pielietot, un rādīs, kādus uzdevumus jāizpilda. Būs iespēja uzzināt arī par prakses iespējām ES institūcijās un aģentūrās.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties šeit vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Uldis Šalajevs (33, Madonas novadnieks)2007.gadā absolvēja Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultāti. Pēc stažēšanās Eiropas Parlamentā 2009. un 2010.gadā Briselē, U.Šalajevs divus gadus strādāja Eiropas Ārējās darbības dienestā (EEAS) par rīkotājdirektora Eiropas un Centrālās Āzijas jautājumos palīgu, tad par palīgu Eiropas Savienības Komisāru kabinetos. Šobrīd U.Šalajevs ir Preses asistents Eiropas Komisijas Preses dienestā.

 

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties