#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eksperti tiešsaistē diskutēs par inovācijām
EKP 
, 2012. gada, 17.februāris, 2012

Trešdien, 22. februārī, plkst. 12.00 - 13.00 Eiropas Savienības mājā notiks diskusija „Inovatīvs = radītspējīgs. Kas pietrūkst Latvijai?”, ko varēs vērot arī tiešsaistē www.esmaja.lv .
Kāpēc Latvija inovāciju indeksā ilgstoši ir pēdējā vietā? Kādu ieguldījumu dod kompetences centri, tehnoloģiju parki? Kā tiek meklēta nauda zinātnei? Kur slēpjas „Latvijas Nokia”?

Par šiem jautājumiem tiešsaistes diskusijā runās un meklēs risinājumus Valdis Egle (Meža nozares kompetences centra vadītājs), Andris Čeksters (SIA „Ludere” valdes priekšsēdētājs, "Ideju akadēmija" izveidotājs) un Vita Brakovska (biedrības Zināšanu un inovācijas sabiedrība" (ZINIS) valdes priekšsēdētāja). Diskusiju vadīs žurnālists Ansis Bogustovs. Diskusija, par inovāciju jautājumiem Latvijā, būs vērojama gan klātienē ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, zināšanu istabā, gan tiešsaistē www.esmaja.lv .
Kā norādīts Eiropas Komisijas preses paziņojumā, Latvija inovāciju jomā ieņem pēdējo vietu Eiropas Savienībā. Neskatoties uz to, ka inovāciju jomā vērojami uzlabojumi, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, Latvijai joprojām ir vāji rādītāji, tāpēc būtu mērķtiecīgi jādomā par inovāciju attīstīšanu.

Turpmāk paredzētas diskusijas reizi mēnesī, tiešsaistē internetā, lai apspriestu sabiedrībai svarīgus jautājumus saistībā ar Eiropas Savienību. Jaunākajām aktualitātēm sekojiet līdzi www.esmaja.lv .

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties