#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja un Rīgas DJ skola aicina uz radošo DJ darbnīcu
ES māja 
DJ
, 2015. gada, 06.maijs, 2015

Rīgas DJ skola un Eiropas Savienības māja 12. maijā no plkst. 17.00 līdz 19.00 aicina interesentus piedalīties radošajā darbnīcā, lai iejustos DJ lomā un rastu ierosmi savas DJ karjeras uzsākšanai. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Darbnīcas pirmajā daļā Rīgas DJ skolas pārstāvji izstāstīs, kas ir un ar ko nodarbojas DJ, turpinājumā – praktiskas nodarbības, lai apgūtu skrečošanas, beat-matching un miksēšanas pamatus.

Profesionālu dīdžeju vadībā interesenti varēs izmēģināt šobrīd aktuālākās un kvalitatīvākās DJ ierīces: digitālās vinila sistēmas, jaunākos CD atskaņotājus un dažādu modeļu DJ kontrolierus.

Pasākumu vadīs pieredzējuši Latvijas klubu, radio un festivālu dīdžeji, Rīgas Dj skolas pasniedzēji: DJ Dub:ra, DJ Rudd, DJ Aspirins, DJ PM2THEAM un Lady Krii.

Pasākuma mērķis ir sekmēt jauniešu personisko izaugsmi, attīstīt radošo domāšanu un uzlabot nodarbinātības iespējas.

Rīgas DJ skola ir izglītības iestāde, kur interesenti ārpus skolas, studiju un darba laika iegūst zināšanas par dīdžejošanas pamatiem un apgūst nozares jaunākos tehnoloģiskos risinājumus.

Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Jauniešu nodarbinātība ir viena no Eiropas Savienības prioritātēm, tāpēc ES mājā tematisko mēnešu ietvaros tiek rīkoti pasākumi, palīdzot pilnveidot jauniešu prasmes un sniedzot jaunas zināšanas, kas var noderēt, iesaistoties darba tirgū un veidojot savu turpmāko karjeru.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties