#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Ar sevi uz Tu arī 21.gadsimtā?
ES māja 
, 2014. gada, 10.februāris, 2014

 

ES māja aicina uz radošo pēcpusdienu „Ar sevi uz Tu arī 21.gadsimtā”

Kādas ir mūsu emocionālās labsajūtas attiecības ar dzīves kopējo kvalitāti? Par to kopā ar Dr. Guntu Ancāni runāsim un diskutēsim radošajā pēcpusdienā „Ar sevi uz Tu arī 21.gadsimtā”. Pasākums notiks 19.februārī ES mājā, Aspazijas bulvārī 28; sākums pulksten 16:00.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas klīniku, un tā mērķis ir aicināt cilvēkus veltīt laiku sev, sevis izprašanai un domu izkopšanai. Pasākumu vadīs asociētā profesore Dr. Gunta Ancāne, Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas katedras un Klīnikas vadītāja, kuras praktiskā darba pieredze ir vairāk nekā 30 gadu garumā.

Radošās pēcpusdienas laikā interesentiem būs unikāla iespēja ne tikai noklausīties Dr.Guntas Ancānes lekciju, bet arī dalīties savās pārdomās un diskutēt, cenšoties rast vai pietuvoties atbildēm uz jautājumiem par to, kas ir brīvība un laimes sajūta, kā sasniegt izcilību un neapstāties, kā pārvarēt šķēršļus un iemācīties sadarboties ar sevi.

Dr. Gunta Ancāne ir RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas un katedras vadītāja, asociētā profesore un vienlaikus arī klīnikā praktizējoša ārste -psihoterapeite, kura Latvijā ir veidojusi izpratni par psihosomatikas nozīmi mūsdienu medicīnā. Paralēli zinātniskajam un izglītības darbam Rīgas Stradiņa universitātē asoc. prof. dr. Gunta Ancāne aktīvi darbojas sabiedriskajās profesionālajās asociācijās ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā - profesore ir Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) valdes locekle, kā arī LĀB pārstāve CPME (Standing Committee of European Doctors), darbojoties kā valdes un ģenerālās asamblejas locekle, u.c. Psihosomatikas klīnikas vadītāja ir 37 zinātnisko rakstu, 49 konferenču tēžu, 9 metodisko un mācību līdzekļu un 4 izgudrojumu autore. 2009. gadā asoc. prof. dr. Gunta Ancānei tika piešķirta Latvijas Ārstu biedrības Sudraba nozīme, 2013.gadā - Goda zīme - 2. pakāpes Tempus Hominis.

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – februārī īpaša uzmanība tiek veltīta dzīves kvalitātes jautājumiem.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija: Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties