#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Lasi e-žurnāla „Latvijas intereses Eiropas Savienībā” 2013.gada pirmo numuru
Latvijas Politologu biedrība 
, 2013. gada, 19.marts, 2013

Pie lasītājiem nonāk žurnāla „Latvijas intereses Eiropas Savienībā” 2013.gada pirmais numurs, kurš iezīmē izdevuma trešo gadskārtu.

Pie lasītājiem nonāk žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” 2013. gada pirmais numurs, kurš iezīmē izdevuma trešo gadskārtu — Latvijas apstākļos tas jau līdzinās ilgdzīvotāja mūžam analītisko izdevumu klāstā. Iemesls tam ir ne tikai Latvijas sabiedrības interese par Eiropas integrācijas procesiem un valsts vietu tajā, bet visnotaļ sparīgā, pretrunīgā un interešu sadursmēm bagātā ES politika.

Latvija 2013.gadu pavadīs eiro zīmē. Lasītājiem ir sniegta iespēja vienkopus rast informāciju par svarīgākajiem jautājumiem, tādiem kā Eiropas Stabilizācijas mehānisma darbību,   Latvijas atbilstību Māstrihtas kritērijiem, Ekonomiskās un monetārās savienības darbību, kā arī iepazīties ar Igaunijas un Slovēnijas pieredzi pārējā uz eiro. Žurnāla eiro tematiku papildina pētījums par parlamenta lomu ES politikas uzraudzībā, nevalstisko organizāciju lomu Latvijas interešu pārstāvniecībā ES un Lietuvas pieredzi, gatavojoties prezidentūrai ES Padomē.

Pilns žurnāla izdevums pievienots pielikumā.

Pielikumi:
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties