#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Debates par Eiropas Sociālo tiesību pīlāru
ES māja 
, 2016. gada, 15.septembris, 2016

Eiropas Ekonomikas un Sociālo lietu komiteja (EESK) ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu pirmdien, 19. septembrī, rīkos debates ar Latvijas organizēto pilsonisko sabiedrību par Eiropas Sociālo tiesību pīlāru jeb pamatprincipu kopumu, uz kuru balstoties, nākotnē būtu iespējams virzīties uz ciešāku un taisnīgāku ekonomisko un monetāro savienību.

Ņemot vērā neseno krīzi, jaunos sociālekonomiskos izaicinājumus un Eiropas valstu sabiedrībās un darbaspēka tirgū notiekošās pārmaiņas, ir nepieciešams pārskatīt sociālās tiesības, mazināt nevienlīdzību, veicināt darbavietu radīšanu, stiprināt valstu sociālās drošības sistēmu veiktspēju un sekmēt konverģences atjaunošanu eirozonā.

EESK mērķis, rīkojot šāda veida pasākumu visās ES dalībvalstīs, ir palielināt informētību par minēto iniciatīvu un nodrošināt forumu, lai atklāti apspriestu, kā Eiropas sociālo tiesību pīlārs būtu jāizstrādā.

Vietu skaits ierobežots. Interesentiem lūgums reģistrēties pasākumam šeit.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties