#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiro ieviešana Latvijā — diskusijas Valmierā un Smiltenē
ES māja 
, 2012. gada, 17.oktobris, 2012

Ceturtdien un piektdien Valmierā un Smiltenē notiks diskusijas par Eiro ieviešanu Latvijā. Tiks pārrunāti eiro ieviešanas praktiskie aspekti, Latvijas ieguvumi un riski. Pasākumos piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāti Kārlis Šadurskis un Roberts Zīle.

Ceturtdien, 18.oktobrī, Valmierā notiks diskusijas "Eiro ieviešana Latvijā? Ko tas mums nozīmē?". Diskusijā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāts Kārlis Šadurskis, Valmieras domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja vadītājs Māris Graudiņš un citi eksperti. Pasākums notiks Valmieras bibliotēkā plkst.17.00. Pirms publiskās debates plkst. 15.00 deputāts Šadurskis eiro ieviešanu apspriedīs ar Vidzemes augstskolas studentiem.

Diskusiju Valmierā varēs vērot arī interneta tiešraidē www.europarl.lv vai www.esmaja.lv

Piektdien, 19. oktobrī, Smiltenē notiks EP Informācijas biroja, "Latvijas Avīzes" un Lauku bibliotēku atbalsta biedrības rīkotā diskusija "Latvijas ekonomika vienotā Eiropā". Diskusijā piedalīsies EP deputāts Roberts Zīle, Latvijas Republikas ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts un 11.Saeimas deputāts Jānis Dūklavs. Diskusiju turpinājumā Latvijas Bankas un Lauku bibliotēku atbalsta biedrības organizētais bezmaksas seminārs "Kādu eiro gaidām?". Semināru vadīs Latvijas Bankas Makroekonomikas analīzes daļas vadītāja Santa Bērziņa un eiro projekta vadītāja Dace Kalsone. Diskusija notiks Smiltenes Valsts tehnikuma lielajā zālē plkst.11.30, bet semināra sākums plkst.13.30 pedagoģiskajā kabinetā 2. stāvā. 

Diskusiju Valmierā un Smiltenē mērķis ir skaidrot eiro ieviešanas praktiskos aspektus un eiro zonas problēmu risinājumus, izprast Latvijas ieguvumus un riskus, iestājoties eiro zonā.

Pasākumos klātienē aicināts piedalīties ikviens interesents.
Dalība diskusijās un seminārā bez maksas.

Pasākumus organizē Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties