#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Izstāde „Eiro – mūsu nauda” Latviešu biedrības namā
MK 
, 2013. gada, 18.septembris, 2013

Aicinām  apmeklēt izstādi „Eiro – mūsu nauda”. Izstādi pagājušajā nedēļā Latviešu biedrības namā atklāja ES ekonomikas un monetāro lietu komisārs Olli Rēns, Ministru prezidents Valdis Dombrovski un finanšu ministrs Andris Vilks.

Šī ekspozīcija ir bijusi apskatāma jau 15 Eiropas Savienības valstīs. Latvijā bez Rīgas tā būs apskatāma arī Daugavpilī (21.oktobra - 29. novembrim) un Liepājā (2. decembra - 7. janvārim).

Ekspozīcija ir interesanta visām apmeklētāju vecumu grupām, īpaši domāts arī par bērniem, nodrošinot interaktīvu saturu. Apmeklētājiem tiek dota iespēja salīdzināt dažādās valstu monētas, uzzināt katras valsts izvēli. Tāpat izstāde sniedz ieskatu eiro banknotēs un to drošības zīmēs. Īpaši domāts arī par vājredzīgiem izstādes apmeklētājiem un redzes invalīdiem.

Īpaši Latvijai gatavoti materiāli atklāj dažādus faktus par Latvijas ceļu uz ES un eiro. Apmeklētājiem tā ir arī viena no iespējām pirmo reizi ieraudzīt Latvijas eiro monētas ar Ulmaņlaiku pieclatnieka tautu meitas profilu, un eiro centus ar lielo un mazo Latvijas valsts ģerboni.

Izstādei iespējams pieteikt arī grupas apmeklējumu gida pavadībā, iepriekš zvanot pa tālruni 28 300 095.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties