#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Piesaki savu Eiropas dienas pasākumu!
EKP 
, 2016. gada, 01.marts, 2016

9. maijā Latvijā un pārējā Eiropas Savienībā (ES) atzīmē Eiropas dienu. Šajā dienā 1950. gada 9. maijā Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans nāca klajā ar savu redzējumu par Eiropas valstu sadarbību, kas novērstu vēl viena postoša kara iespējamību. Eiropas diena Latvijā tiek atzīmēta jau 21. gadu.

Šajā pavasarī plānoti vairāki vērienīgi pasākumi, lai veicinātu sabiedrības interesi un zināšanas par Eiropas Savienību – 9.maijā ikviens aicināts piedalīties Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstītajā Eiropas eksāmenā (tiešsaistē www.esmaja.lv), akcijā "Atpakaļ uz skolu" ar skolēniem tiksies Eiropas lietu eksperti, uz skolām dosies un sākumskolas skolēniem durvis vērs  Mobilais zināšanu ekspresis.

Arī Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Ārlietu ministrija un ārvalstu vēstniecības organizēs Eiropas dienas svinības Rīgā un reģionos.

Aicinām visas Latvijas izglītības iestādes un pašvaldības plānot un organizēt Eiropas dienas pasākumus ikvienā izglītības iestādē un pašvaldībā un reģistrēt to šeit! Visi Latvijā plānotie Eiropas dienas pasākumi tiks apkopoti un būs apskatāmi www.esmaja.lv.

Papildu informācija: Liene Valdmane, 22144144,  info@eiropaskustiba.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties