#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
"Eiropas eksāmena" aktivāko skolu skolotāju ekskursija
ES māja 
, 2015. gada, 04.augusts, 2015

Pagājušajā nedēļas nogalē „Eiropas eksāmena” aktīvākās skolas skolotājas devās pelnītā divu dienu ceļojumā uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu. Kā aktīvākā skola maija beigās tika nominēta Babītes vidusskola, un tieši no šīs skolas seši mācībspēki devās ekskursijā.

Skolotāji apmeklēja Igaunijas inovāciju un tehnoloģiju centru “Mectory”, kurā skolotājiem tika stāstīts par to, kā ikdienas darbu skolā ar dažāda vecuma skolēniem padarīt mūsdienīgu un kā mācību procesā iesaistīt tehnoloģijas. Skolotājas atzina, ka redzētais un dzirdētais bija lielisks papildinājums tam, kā pašas strādā skolā. Ar lielu interesi pedagoģes piedalījās nodarbībā par 3D printēšanu un to, kā šāda ierīce pavisam iespējams ienāks katrā skolā un pat katra mūsu ikdienā. Pēc nodarbībām skolotājas jutās sevi bagātinājušas profesionāli un vakara daļu veltīja atpūtai SPA viesnīcā.

Otrā diena nāca ar atgriešanos Tallinas vecpilsētā. Skolotājas ar baudu izstaigāja vecpilsētu un baudīja arī vecpilsētas panorāmu no Tompea kalna skatu laukumiņa. Tur vienmēr paveras skaists skats uz jūru, ostu, kā arī daudzajiem vecpilsētas tornīšiem. Pēc Tallinas vecpilsētas apskates skolotājas bija smēlušās enerģiju un gatavas atgriezties mājās.

Projekts "Eiroaps eksāmens" jau otro gadu pēc kārtas organizēja Eiropas Komisija.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties