#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Informācija par „Eiropas eksāmens” rezultātiem
EKP 
, 2016. gada, 12.maijs

Tradicionāli Eiropas dienā, 9. maijā, ikviens Latvijas iedzīvotājs tika aicināts piedalīties „Eiropas eksāmenā”. Eiropas eksāmenā šogad piedalījās 11 819 dalībnieki: 

5.-6.klašu grupā eksāmenu kārtoja 2699 dalībnieki, no kuriem 479 ieguva maksimālo punktu skaitu.

7.-9.klašu grupā eksāmenu kārtoja 4278 dalībnieki, no kuriem 580 ieguva maksimālo punktu skaitu.

Vidusskolas grupā eksāmenu kārtoja 3136 dalībnieki, no kuriem 122 ieguva maksimālo punktu skaitu.

Pieaugušo grupā eksāmenu kārtoja 1706 dalībnieki, no kuriem 93 ieguva maksimālo punktu skaitu.

3 aktīvākie Latvijas novadi - Vaiņodes novadā 5,4% iedzīvotāju piedalījušies Eiropas eksāmenā, Rūjienas novadā 5,36% iedzīvotāju un Babītes novadā 3,5% iedzīvotāju.

Katrā grupā tika noteikti 10 uzvarētāji, ņemot vērā atbilstību Eiropas eksāmena noteikumiem (dalībnieks piedalās vienu reizi, norāda eksistējošu vārdu, uzvārdu, e-pastu), pareizo atbilžu skaitu, eksāmena kārtošanas ilgumu un laiku.

TOP 10 vidusskolas grupa

1.vieta
Andrejs Ivanovs (Jūrmalas Valsts ģimnāzija)

2.-10.vieta
Liāna Stanule (Jūrmalas vakara vidusskola)
Marta Liepiņa (Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola)
Velta Purviņa (Jūrmalas Valsts ģimnāzija)
Reinis Karimovs (Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola)
Sofija Ločmele (Kārsavas vidusskola)
Aleksandra Lebedeka (Daugavpils 10.vidusskola)
Kristiāna Zakarīte (Balvu Valsts ģimnāzija)
Marija Ervalde (Daugavpils 10.vidusskola)
Veronika Baltkaula (Daugavpils 16.vidusskola)

TOP 10 7.-9.klase

1.vieta
Kaspars Rozītis (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija)

2.-10.vieta
Alise Šaule (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija)
Kristiāns Pakulis (Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola)
Jānis Maize (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija)
Katrīna Strautniece (Jelgavas 3.pamatskola)
Ansis Vedļa (Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola)
Aina Zvane (Ventspils 1.pamatskola)
Nils Balans (Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola)
Glorija Demkova (Ludzas 2.vidusskola)
Lovisa Ķerubine (Daugavpils 12.vidusskola)

TOP 10 5.-6.klase

1.vieta
Loreta Zajankovska (Jelgavas 4.sākumskola)

2.-10.vieta
Laura Cīrule (Jelgavas 4.sākumskola)
Jana Zīberte (Jelgavas 4.sākumskola)
Huberts Zimackis (Rēzeknes sākumskola)
Eleonora Taube (Jelgavas 4.sākumskola)
Kristaps Aizupietis (Sākumskola "Taurenītis")
Anastasija Domaševa (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs)
Sindija Pētersone (Rūjienas vidusskola)
Linda Dreimane (Jelgavas 3.pamatskola)
Roberta Tīna Vasermane (Liepājas Ezerkrasta sākumskola)
Jānis Preimanis (Rūjienas vidusskola)

TOP 10 pieaugušo grupa

1.vieta
Rolands Jierķis

2.-10.vieta
Aija Avotiņa (Gulbene)
Armands Meiers (Jelgava)
Pēteris Rutkis (Gulbene)
Kārlis Krūkliņš (Jelgava)
Agija Komarova (Mālpils novads)
Alvils Apsītis (Jelgava)
Sarmīte Peļņa (Rīga)
Līga Bērzkalne (Rīga)
Jānis Spiģeris (Priekule)

Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 20.maijā plkst. 10:30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Lūdzam informēt, ja jūsu skolas dalībniekiem nepieciešama papildus informācija. Ar dalībniekiem sazināsimies arī personīgi uz Eiropas eksāmenā norādītajiem e-pastiem. Uz tikšanos APBALVOŠANĀ!

Sīkāk FB Eiropas eksāmens 2016.

Liene Valdmane
Liene.valdmane@gmail.com
Eiropas Kustība Latvijā
22144144

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties