#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Novērtē mācību materiālu „Eiropas eksāmens”
EKP 
, 2014. gada, 29.aprīlis, 2014

 

Lai novērtētu mācību materiāla „Eiropas eksāmens” satura kvalitāti un pielietojumu mācību stundās, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina pedagogus līdz šā gada 9. maijam aizpildīt aptauju http://visidati.lv/aptauja/958504360/

Mācību materiāls „Eiropas eksāmens” paredzēts ikvienam Latvijas iedzīvotājam, bet jo īpaši – skolēniem, lai atjaunotu un papildinātu savas zināšanas par Eiropas Savienības jautājumiem, un lai šā gada 9.maijā no plkst. 12.00 līdz 18.00 varētu piedalīties „Eiropas eksāmenā”, ko tiešsaistē varēs kārtot www.esmaja.lv.

Mācību materiālu „Eiropas eksāmens” Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā ir izstrādājusi sadarbībā ar žurnālistu un ES jautājumu ekspertu Ansi Bogustovu, biedrības „Klubs „Māja” - jaunatne vienotai Eiropai” prezidentu Eduardu Gauši, Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda valdes priekšsēdētāju Liesmu Osi, biedrības „Latvijas Pilsoniskā alianse” direktores pienākumu izpildītāju Intu Šimansku un Valsts izglītības satura centra mācību satura speciālisti Sandru Falku.

Ikviens interesents var sagatavoties „Eiropas eksāmenam”, iepazīstoties ar mācību materiāliem mājas lapā www.esmaja.lv un portālā www.e-klase.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties