#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas Savienības mājā būs pasākums visai ģimenei „Otrā dzīve: fenomens, laika jautājums vai dzīves nepieciešamība?”
EKP 
, 2013. gada, 22.marts, 2013

Sestdien, 6.aprīlī, plkst. 12.00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) mākslas tikšanās cikla „Eiropas gadalaiki: pavasaris, vasara” ietvaros notiks pasākums visai ģimenei „Otrā dzīve: fenomens, laika jautājums vai dzīves nepieciešamība?”, kas vienlaikus būs kopīga gatavošanās Lielajai Talkai.

Vides piesārņojums, atjaunojamie un neatjaunojamie resursi un atkritumu šķirošana ir problēmjautājumi, kuriem uzmanību pievērš visā pasaulē, arī Latvijā. Nepieciešama ne tikai pārliecība, bet arī pārdomāta rīcība, lai saglabātu tīru vidi - ar putekļu noslaucīšanu mājās vien nepietiks.

Pasākuma „Otrā dzīve: fenomens, laika jautājums vai dzīves nepieciešamība?” laikā būs iespējams gan iepazīties ar atkritumu šķirošanas kultūru, gan atbildēt uz jautājumiem - kā šķirot atkritumus, kāpēc tas ir vajadzīgs un kas tiek radīts no pārstrādātām lietām?

Tieši tāpēc mākslinieces dizaineres Laura Bistrakova un Iveta Heinacka kopā ar bērniem darbosies radošajā darbnīcā, kuras dalībnieki varēs kļūt par meistariem, kas no polietilēna maisiņa tamborē somu, no tetrapakas izgatavo maciņu, no PET pudeles - lidmašīnu... Tātad - ikdienas lietai tiks dota otrā dzīve.

Pasākums paredzēts bērniem no 4 gadu vecuma.

Pasākumi Eiropas Savienības mājā interesentiem pieejami bez maksas.
Informācija: tālr. +371 6708 5445; www.esmaja.lv; esmaja@esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties