#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā pasākums bērniem „Iepazīsties, Z(in)oo ģimene!”
EKP 
, 2013. gada, 14.oktobris, 2013

 

Sestdien, 12.oktobrī, plkst.12.00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) mākslas spēļu „Eiropas gadalaiki bērniem” jaunās sezonas ieskaņā notiks pasākums „Iepazīsties, Z(in)oo ģimene!”.

ES mājā viesosies Bērnu zinātnes centra „Z(in)oo” zinātniskais teātris kopā ar radošo darbnīcu „Iepazīsties, Z(in)oo ģimene!”. Tas būs teatralizēts stāsts, kura laikā bērni tiek iepazīstināti ar Zemi un Kosmosu. Pēc izrādes notiks zinātnes darbnīca. Bērni darbosies praktiski – veidos papīra raķetes, kuras palaižamas ar balonu, izgatavos Z(in)oo karodziņu, ko var izmantot arī kā brilles, kā arī tiks iesaistīti citās atraktīvās aktivitātēs.

Katram cilvēkam piemīt unikāls un neatkārtojams potenciāls. Z(in)oo ar savām nodarbībām vēlas palīdzēt atklāt zinātkāri – par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām.

Bērnu zinātnes centrs „Z(in)oo” ir pazīstams tiem Latvijas bērniem, skolēniem un viņu vecākiem, kuri nebaidās no vārda „zinātne”.

Pasākuma mērķauditorija ir pirmsskolas vecuma bērni un jaunāko klašu skolēni.

Plašāka informācija par visiem ES mājas Atvērto durvju dienas pasākumiem pieejama www.esmaja.lv. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus uz pasākumiem pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Vairāk informācijas medijiem:
Liene Reine-Miteva, tel. 67085416 
Liene.reine@ec.europa.eu
Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā Komunikācijas nodaļas speciāliste

Pasākums notiek ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties