#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pasākums bērniem „Kas eiropietim svarīgs?”
EKP 
, 2013. gada, 25.oktobris

Sestdien, 2.novembrī, plkst.12.00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) mākslas spēļu „Eiropas gadalaiki bērniem” notiks pasākums „Kas eiropietim svarīgs?”.

Ar ko bērniem saistās Vācija? Ar izcilo komponistu Vāgneru vai Bratwurst jeb desu maizītēm? Kāds izskatās tipisks itālis? Kas viņam ikdienā ir labajā un kas - kreisajā pusē? Vai tā ir pica un pasta? Vai arī gluži otrādi – Venēcijas maska?

Pasākumā būs ļauts iztēloties un iepazīt dažādas Eiropas valstis. Praktiskās darbnīcas laikā jautrā atmosfērā bērni veidos priekšmetus, kas atbilst priekšstatiem par kādu Eiropas valsti un tās kultūru. Būs iespēja pārtapt citas Eiropas valsts pilsonī un neklātienē viesoties sešās valstīs - Francijā, Vācijā, Itālijā, Luksemburgā, Nīderlandē un Beļģijā. Bērni varēs nofotografēties pie interesantas foto sienas. Darbnīcu vadīs mākslinieces Iveta Heinacka, Laura Bistrakova un Laine Uzulēna.
Pasākuma mērķauditorija ir bērni no 4 gadu vecuma.

Plašāka informācija par visiem ES mājas Atvērto durvju dienas pasākumiem pieejama www.esmaja.lv. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus uz pasākumiem pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Vairāk informācijas medijiem:
Liene Reine- Miteva, tel. 67085416 
Liene.reine@ec.europa.eu
Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā Komunikācijas nodaļas speciāliste

 

Pasākums notiek ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties