#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aicinām piedalīties konkursos!
EKP 
, 2015. gada, 23.jūlijs, 2015

 

Maijā tika izsludināts pētniecisko darbu konkurss studentiem no Latvijas augstskolām par Latvijas, Eiropas Savienības un starptautisko attīstības sadarbības politiku. Konkursa mērķis ir motivēt Latvijas studentus pētniecībai attīstības sadarbības jomā un sniegt savu skatījumu uz ES un Latvijas attīstības sadarbību.  Labākie darbi tiks publicēti EYD2015 mājaslapā, bet galvenā balva ir ceļojums uz kādu no Austrumu partnerības valstīm. Vairāk informācijas par konkursu šeit.

Jūnijā tika izsludināts radošo darbu konkurss „Izstāsti man savu pasaules stāstu!’’ jauniešiem vecumā no 15-32 gadiem. Katram ir iespēja, rakstot dzejoli/dziesmu/eseju vai veidojot video utt., dalīties savās domās, kāda ir attīstības sadarbības nozīme. Galvenā balva ir ceļojums uz kādu no Austrumu partnerības valstīm. Vairāk par konkursu šeit.

 „Zaļā Brīvība’’ fotogrāfiju un stāstu konkurss „Cieņpilna dzīve visiem’’, kur mērķi ir veicināt sabiedrības izpratni par globālo attīstību un aktualizēt attīstības sadarbības jautājumus. Galvenā balva ir ceļojums uz kādu no attīstības valstīm. Konkursa mērķauditorija ir profesionāli vai neprofesionāli fotogrāfi un žurnālisti (vismaz 18 gadus veci), kas pastāvīgi dzīvo Latvijā. Vairāk par konkursu šeit.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties