#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina uz zviedru literatūras pēcpusdienu un grāmatu izstādi
ES māja 
, 2013. gada, 07.novembris

 

ES māja sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību ikvienu interesentu aicina uz zviedru literatūras pēcpusdienu, kas notiks 21.novembrī ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, pulksten 17:30. Visas dienas garumā interesentiem būs unikāla iespēja iepazīties ar Latvijas grāmatnīcās atrodamiem jaunākajiem zviedru rakstnieku darbiem.

Zviedru literatūras pēcpusdienas ietvaros būs iespēja uzzināt par zviedru rakstnieku darbiem Latvijā un zviedru literatūras nozīmi mūsu sabiedrībā, kā arī šī gada un nākotnes aktualitātēm Latvijas grāmatu plauktos. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem zviedru rakstnieku darbiem un saņemt Latvijas izdevniecību pārstāvju konsultācijas. Jauniešiem būs unikāla iespēja piedalīties dzejas darbnīcās, savukārt mazākie pasākuma apmeklētāji tiks aicināti noskatīties slavenās zviedru rakstnieces Astrīdas Lindgrēnes stāsta „Karlsons uz jumta” multfilmas versiju latviešu valodā.

Zviedru literatūras pēcpusdienu organizē Zviedrijas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar ES māju, Latvijas Nacionālo bibliotēku, Ziemeļvalstu ģimnāziju, Latvijas Universitāti un Latvijas izdevniecībām – Zvaigzne ABC, apgāds Mansards, „Liels un Mazs”.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. Piesakoties dzejas darbnīcām, lūgums to minēt pieteikumā.

Pasākums ES mājā tiek rīkots tematiskā mēneša ietvaros – novembrī un decembrī īpaša uzmanība tiek veltīta Eiropas Savienības vērtībām un dalībvalstu kultūras dažādībām.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties