#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Skolēnu konkursā “Eiropas pēdas Latvijā” meklējam labākos pēddziņus!
EKP 
, 2014. gada, 02.oktobris, 2014

Lai aktualizētu jauniešu zināšanas un izpratni par Latviju kā vienu no Eiropas Savienības (turpmāk - ES) dalībvalstīm un akcentētu citu ES dalībvalstu radīto kultūrvēsturisko mantojumu Latvijā, sadarbojoties Kultūras  ministrijai un Mazākumtautību nevalstisko organizāciju pārstāvju konsultatīvai komitejai, ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta atbalstu šī gada 30.septembrī ir izsludināts skolēnu konkurss „Eiropas pēdas Latvijā”.

Konkursa mērķis ir radošā, mūsdienīgā un interaktīvā veidā veicināt jauniešu savstarpējo sadarbību, meklējot aktuālā ES prezidentūras trio (Itālija – Latvija - Luksemburga) un citu ES dalībvalstu pēdas Latvijā – kultūrā, vēsturē, zinātnē, arhitektūrā, uzņēmējdarbībā, dabā. Iegūtais materiāls tiks apkopots video sižetā „Eiropas pēdas manā pilsētā”. Konkurss notiks trīs kārtās, ietverot gan izglītojošas tikšanās Liepājā, Daugavpilī un Rīgā, gan erudīcijas konkursu par ES institūcijām, tai skaitā par Eiropas Komisiju un Eiropas Parlamentu.

No visu pēddziņu iesūtītajiem materiāliem tiks izveidots video sižets „Eiropas pēdas Latvijā”, kas tiks izsūtīts visām ES dalībvalstīm ar aicinājumu meklēt Latvijas pēdas Eiropā, tādejādi akcentējot Latvijas ciešo saistību ar citām Eiropas valstīm.
Konkursa nolikums pieejams: http://socialinnovation.lv/LV/eiropas-pedas-latvija/.

Sīkāka informācija: Liene Valdmane, tālr. mob. 22144144, elektroniskā pasta adrese: eiropaspedas@gmail.com.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties