#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
EIROPAS PIECCĪŅAS posms “Dzimis Latvijā, mīlēts visā Eiropā” Jēkabpilī
ES māja 
, 2017. gada, 29.jūnijs, 2017

Jēkabpilī, 8. jūlijā, ikviens - liels vai mazs, pa vienam vai komandā - aicināts piedalīties un pārbaudīt savas zināšanas par ES iekšējo tirgu un vienlaikus labāk iepazīt arī savu pilsētu un novadu. Spēles dalībniekiem - vērtīgas balvas! Spēle notiek no plkst. 12.00 līdz 17:00.

Spēlētājiem būs jāiziet 5 spēles punkti pilsētā un uzsākt spēli varēs jebkurā no tiem. Spēles norises punktu karti un precīzu apbalvošanas laiku, kas notiks tās dienas vakarā uz lielās skatuves, izziņosim nedēļu pirms posma.

Spēlē uzvarēs tā komanda/individuālais dalībnieks, kas visīsākajā laikā būs pareizi atbildējis uz visvairāk jautājumiem. Laiks, kas pavadīts pārvietojoties no punkta uz punktu, netiks skaitīts, uzskaitīs vien to laiku, kas tiks izmantots, lai sniegtu atbildes katrā no punktiem. Vērtēts tiks ātrums un atbilžu precizitāte. Katram jautājumam būs ierobežots laiks atbildes sniegšanai 120 sekundes.

Pasākuma norises dienā rezultātiem varēsiet sekot līdzi tiešsaistē.

Eiropas Pieccīņā iesaistījušies arī spēles vēstneši, kuri aicina apciemot Latvijas pilsētas un vairot izpratni par Eiropu, atbildot uz Latvijai un Eiropai būtiskiem jautājumiem. Spēles vēstnese Jēkabpilī ir dziedātāja Jenny May.

Piedalīties spēlē aicināts jebkurš interesents individuāli, ja ir sasniegta pilngadība, vai izveidojot komandu divu vai vairāk cilvēku sastāvā. Svarīgi, ka komandā vismaz vienam dalībniekam jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu. Lai pieteiktos, jāaizpilda reģistrācijas anketa vietnē www.eiropas5cina.lv vai jāreģistrējas spēles norises dienā jebkurā no attiecīgajā pilsētā izvietotajiem kontrolpunktiem.

Katra posma uzvarētāji balvā saņems 700.00 EUR, 2. vietas ieguvēji 400.00 EUR, bet 3. vietas ieguvēji 300.00 EUR. Kopējais spēles balvu fonds  10 000 eiro.

Šobrīd visi aicināti gatavoties spēlei, izzinot tēmu un izspēlējot VIRTUĀLO PIECCĪŅU interneta vietnē www.eiropas5cina.lv un iegūt vērtīgas balvas.

 

Lai dalība spēlē būtu veiksmīgāka, lasi par šo tēmu:

Komisāri - Eiropas Komisijas politiskā vadība

ES Vienotais tirgus

Latvijas Banka - Eiro banknotes

ES konkurences politika

Latvijas eiro monētas

 

Kontakti:

www.eiropas5cina.lv

info@eiropas5cina.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties