#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aicinām sekot līdzi diskusijai par Eiropas nākotni ar Andri Piebalgu un Arti Pabriku
EKP 
, 2013. gada, 21.oktobris, 2013

 

Eiropas Komisija 2013. gadā Eiropas pilsoņu gada ietvaros visās Eiropas Savienības dalībvalstīs rīko interaktīvu diskusiju ciklu "Dialogi ar pilsoņiem". To mērķis ir stiprināt saikni ar iedzīvotājiem un iesaistīt sabiedrību Eiropas nākotnes veidošanā.

Latvijā sarunā par tēmu "Eiropas nākotne" š.g. 18.oktobrī plkst.10:00-11:30 Rīgas Latviešu biedrības namā un tiešsaistē internetā http://www.eiropasnakotne.lv/, aptverot plašu jautājumu loku, kas interesē Latvijas sabiedrību, tai skaitā aktuālos ES ekonomikas jautājumus un Latvijas un tās iedzīvotāju iespējas ES, piedalīsies ES attīstības komisārs Andris Piebalgs un LR aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Aicinām piedalīties diskusijā un iesūtīt Jūsu komentārus un jautājumus pasākuma laikā, izmantojot Twitter #EUdeb8.

Pirms diskusijas esat aicināti uzdot Jūs interesējošos jautājumus, rakstot Eiropas Komisijas pārstāvniecībai Twitter @EiropasKomisija  vai draugiem.lv(www.draugiem.lv/esmaja).

Vairāk par diskusiju Rīgā un citur Eiropā lasiet šeit (http://ec.europa.eu/debate-future-europe/citizens-dialogues/latvia/bauska/index_en.htm#lv)

Reģistrācija pasākumam un papildu informācija http://www.eiropasnakotne.lv/

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties