#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
„Mazais Pilsonis ES” iesoļo Latvijas reģionu skolās
eLPA 
, 2013. gada, 14.maijs

No 14. līdz 30. maijam biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) pirmo reizi organizē akciju „Mazais Pilsonis ES” Latvijas reģionu skolās.

Plānots, ka Kurzemes, Zemgales, Latgales un Vidzemes skolās kopā akcijā varētu piedalīties ap 800 jaunieši.

2013. gads Eiropas Savienībā ir Eiropas Pilsoņu gads. Līdz ar to akcijas mērķis ir interaktīvi un saturīgi izglītot jauniešus par Eiropas pilsoņu tiesībām. Tās laikā biedrību – „Mēs – Staļģenes skolai”, „Stāvais krasts”, „Latvijas Sarkanā Krusta Alūksnes komiteja, Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komiteja”, „Kurmenes viļņi”, „Dzintarlāse”, „Rustets”, un citu nevalstisko organizāciju pārstāvji dosies uz vairāk kā trīsdesmit skolām. Nodarbības skolās notiks izmantojot interaktīvo spēli, ar kuras palīdzību organizāciju pārstāvji aicinās jauniešus padomāt par Eiropas Savienības jautājumiem un veidos jauniešos izpratni par pilsoņu tiesībām ES.

Eiropas Pilsoņu gada labas gribas vēstnese Rasma Pīpiķe uzsver: „Savas tiesības ir svarīgi apzināties jau no mazotnes, tādejādi Tavs ceļš ir vienkāršāks un taisnāks īstenojot tās ikdienā”.

Akcija notiek jau trešo gadu. Līdz šim tās norises vieta bija Rīgas un Pierīgas skolas, kur šī gada februārī tika novadītas 24 nodarbības un izglītoti 789 jaunieši.

Pasākumu rīko biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties