#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pilsoniskās sabiedrības forums Pilsoniskā līdzdalība Latvijai un Eiropai
Latvijas Pilsoniskā Alianse 
, 2013. gada, 14.oktobris, 2013

Aicinām piedalīties pilsoniskās sabiedrības forumā Pilsoniskā līdzdalība Latvijai un Eiropai, kas tiek rīkots Eiropas Pilsoņu gada ietvaros.

Forumam aicinām piedalīties biedrību un nodibinājumu pārstāvjus. Foruma mērķis ir veicināt Eiropas pilsoņu tiesību aktīvu izmantošanu, stiprinot Eiropas Savienību. Foruma norises laiks ir š.g. 31. oktobris un norises vieta - Arhitektūras un mediju centrs H2O (Ūdens iela 6, Rīga). Pieteikšanās forumam norit līdz 25. oktobrim pl.17.00. Jūsu dalību forumā apstiprināsim, sazinoties ar Jums personīgi. Dalību forumam var pieteikt elektroniski reģistrējoties šeit.

Foruma tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociāciju, Latvijas Pašvaldību mācību centru un Latvijas Platformu attīstības sadarbībai un ar finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas, un pasākumu finansē no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem. Tās mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties