#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Biroju darbinieki ES mājā aicināti vingrot un baudīt veselīgus kokteiļus
ES māja 
, 2015. gada, 03.septembris, 2015

 

 

Ikviens interesents 7. septembrī no plkst. 11.00 aicināts pavadīt aktīvu stundu Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā – apgūt birojā un mājās viegli izpildāmus vingrojumus un piedalīties veselīgu enerģijas kokteiļu pagatavošanas darbnīcā.

Pasākuma laikā trenere Judīte Žižkune parādīs, kā izkustēties un atpūsties darbavietā vai mājās, lai pēc tam veiksmīgi un produktīvi turpinātu iesāktos ikdienas darbus. Savukārt pēc vingrošanas būs iespēja mācīties pagatavot un pašiem arī nobaudīt veselīgus enerģijas kokteiļus.

No 7. – 13. septembrim šogad visā Eiropā pirmo reizi notiks Eiropas Sporta nedēļa. Tā ir jauna Eiropas Komisijas iniciatīva, kuras ietvaros visu Eiropas valstu iedzīvotāji tiek mudināti būt aktīvāki un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ik dienu.

Eiropas Sporta nedēļas pasākumos aicināts iesaistīties ikviens – neatkarīgi no vecuma, tautības vai fiziskās sagatavotības. Latvijā par Eiropas Sporta nedēļas pasākumu koordinēšanu atbild Latvijas Tautas sporta asociācija. Informācija par citām Eiropas Sporta nedēļas aktualitātēm un pasākumiem – mājaslapā: www.sportsvisiem.lv.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties