#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
25.janvārī aicinām vērot tiešraidē www.esmaja.lv Eiropas veiksmīgo sieviešu akadēmijas lekcijas par līdera vēstījumu un konfliktu risināšanas prasmēm
LSOST 
, 2013. gada, 18.janvāris, 2013

Piektdien, 25.janvārī pl. 17:00 www.esmaja.lv lapā translēs Eiropas Veiksmīgo sieviešu akadēmijas janvāra nodarbības.

17:00-17:45 "Līderis un vēstījums -  kāpēc tas ir svarīgi kopīgu mērķu sasniegšanai" mentore Inese Apse-Apsīte, zīmolvedības uzņēmuma Matka dibinātāja, sīkāk par lektori šajā “Latvijas Avīzes” materiālā. http://ow.ly/gVCr0

18:00-18:45 "Konfliktu risināšana un Latvijas realitāte: kā mediācijas metodes var izmantot, lai risinātu jautājumus Latvijas sabiedrībā"  mentore Ulla Zumente-Steele, Praktizējoša mediatore un lektore, biedrība “Mediācija un ADR”, sīkāk par biedrību un lektori http://ow.ly/gVAdk

Pirmajā lekcijās apskatīsim tēmu, kāpēc līderim vajadzīgs savu sapņu un uzdevumu skaidrs formulējums. Kāpēc līderim ir svarīgi sevis teikto likt sadzirdēt, saprast un tam sekot. Pieredze rāda, ka katram no mums piemīt milzu spēks likt sevi uzklausīt un īstenot lielas lietas. Bieži izpaliek formulēts vēstījums, galvenā doma. Kā aizrakties līdz patiesajam vēstījumam?

Otrajā lekcijā Ulla Zumente-Steele dalīsies savā pieredzē Latvijā ieviešot un apmācot konfliktu risināšanas metodē - mediācijā, kuru arvien plašāk izmanto kā alternatīvu tradicionālajiem strīdu risināšanas metodēm, tai skaitā tiesas procesiem. Runāsim arī par to, ko mediācija kā process var dot Latvijas iedzīvotāju attiecību klimata uzlabošanai.

Lekcijas notiek mentoru projekta ietvaros, kur sešus mēnešus 12 jaunas sievietes no dažādām profesionālām jomām apgūst līderības prasmes mentoru vadībā un apgūstot zināšanas lekciju un nodarbību veidā, īpašu uzmanību veltot personīgajai attīstībai.

Projekta mentoru vidū ir Inna Šteinbuka, EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja, Vaira Vīķe-Freiberga, bijusī Latvijas prezidente, Tatjana Koķe, bijusī izglītības ministre, Kārina Pētersone, “Latvijas institūta” vadītāja, Inese Andersone, eksporta atbalsta uzņēmuma “Gateway Baltic” dibinātāja, Inese Apse-Apsīte, mārketinga uzņēmuma “Matka” dibinātāja, Aija Poča, Latvijas Dzelceļa projektu vadītāja un bijusī politiķe, Ulla Zumente-Steele, mediācijas eksperte, Iveta Ķelle, NVO 'Paparedes zieds” vadītāja, Nellija Kleinberga, Skrundas pašvaldības vadītāja, Anita Gaile, “Citadeles' bankas personāldaļas vadītāja.

Projektu atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Projeks turpināsies līdz 2013.gada martam.

Sīkāka informācija :
Inese Voika
Mentoru projekta vadītāja
29284707
e-pasts: sieviesu.akademija@gmail.com

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties