#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
28.februarī vērojiet tiešraidē www.esmaja.lv Eiropas veiksmīgo sieviešu akadēmijas noslēguma lekcijas par komandas darbu un pārmaiņu vadību
LSOST 
, 2013. gada, 26.februāris, 2013

                                                 

Ceturtdien, 28.februārī pl. 17:00 www.esmaja.lv lapā translēs Eiropas veiksmīgu sieviešu akadēmijas februāra nodarbības. Tās būs pēdējās lekcijas akadēmijas mentoru programmā.

17:00-17:45 "Līderis un komanda: kā to veidot un attīstīt" mentore Anita Gaile, pārmaiņu un personāla vadības speciāliste, bijusī CItadeles, air Baltic personāla vadītāja, šobrīd inovatīvo konsultāciju uzņēmuma INTU vadītāja.

18:00-18:45 "Pārmaiņu vadības māksla mērķu sasniegšanai" Inese Voika, līderības un labas pārvaldības eksperte kopā ar programmas mentorēm.
Lekcijas veltītas svarīgiem aspektiem vadītājas darbā par to, kā motivēt komandu un vadīt to kopēju pārmaiņu radīšanai.

Šīs būs pēdējās publiskās lekcijas ciklā Eiropas veiksmīgu sieviešu akadēmijas mentoru klubā. Tajā programmas mentores piecos lekciju posmos dalījās ar savām zināšanām un prasmēm par mācīšanās prasmēm, uzņēmuma un sava vēstījuma veidošanu, Eiropas Savienības un Latvijas nāktoni, sieviešu tiesību jautājumiem un mediāciju.

Lekcijas notiek mentoru projekta ietvaros, kur sešus mēnešus 12 jaunas sievietes no dažādām profesionālām jomām apgūst līderības prasmes mentoru vadībā un apgūstot zināšanas lekciju un nodarbību veidā, īpašu uzmanību veltot personīgajai attīstībai.

Projekta mentoru vidū ir Inna Šteinbuka, EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja, Vaira Vīķe-Freiberga, bijusī Latvijas prezidente, Tatjana Koķe, bijusī izglītības ministre, Kārina Pētersone, “Latvijas institūta” vadītāja, Inese Andersone, eksporta atbalsta uzņēmuma “Gateway Baltic” dibinātāja, Inese Apse-Apsīte, mārketinga uzņēmuma “Matka” dibinātāja, Aija Poča, Latvijas Dzelceļa projektu vadītāja un bijusī politiķe, Ulla Zumente-Steele, mediācijas eksperte, Iveta Ķelle, NVO 'Paparedes zieds” vadītāja, Nellija Kleinberga, Skrundas pašvaldības vadītāja, Anita Gaile, “Citadeles' bankas personāldaļas vadītāja.

Projektu atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Projeks turpināsies līdz 2013.gada martam.

Sīkāka informācija :
Inese Voika
Mentoru projekta vadītāja
29284707
e-pasts: sieviesu.akademija@gmail.com

 

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties