#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Veiksmīgo sieviešu akadēmijas dalībnieces: pateicoties akadēmijai, esam guvušas ticību saviem spēkiem
BNS 
, 2013. gada, 21.marts, 2013

                                                         

Pēc darbošanās veiksmīgo sieviešu akadēmijā tās dalībnieces guvušas papildu ticību saviem spēkiem, kā arī jaunus draugus un paziņas, Eiropas veiksmīgo sieviešu akadēmijas noslēguma pasākumā Eiropas Savienības mājā atzina tās dalībnieces.

Savukārt Eiropas Komisijas Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka sacīja, ka no šā projekta ieguvēji ir visi –  ne tikai tā dalībnieki, bet arī paši mentori, kuri lekcijās sievietēm sniedza papildu zināšanas par dažādām aktuālām tēmām.

12 sievietēm, kuras iesaistījās projektā, Šteinbuka novēlēja, lai turpmākie dzīves gadi viņām nestu tikai to labāko un viņu dzīves būtu bagātas ar veiksmes stāstiem.

Vienā no lekcijām tika izskaidrots, ka cilvēki nebaidās no pārmaiņām, bet gan no zaudējumiem, ko tās varētu nest.

Tāpēc citiem cilvēkiem, kas kopumā tiek virzīti uz noteiktām pārmaiņām, jāizskaidro, kādi tieši ir mērķi un veicamie soļi, lai iecerētais tiktu panākts. Tāpat nepieciešams saprast, kas no iepriekšējās kārtības vai lietām pēc pārmaiņu ieviešanas paliks pāri, un par to arī jāinformē cilvēki, ar kuriem iecerēts iet pārmaiņu ceļu.

Tāpat  neizbēgama pārmaiņu sastāvdaļa ir stress, bez kura šajā procesā nevar iztikt. Lai pārmaiņas būtu ieviešamas, tām būtu jābūt arī neoficiālam atbalstam – pārmaiņas, lai tās notiktu, nevar virzīt tikai oficiāli atzītas personas, kurām uzticēts veikt izmaiņas, tām būtu jābūt arī citu cilvēku atbalstam.

Lekcijas notika mentoru projekta ietvaros, kur sešus mēnešus 12 jaunas sievietes no dažādām profesionālām jomām apguva līderības prasmes mentoru vadībā, apgūstot zināšanas lekciju un nodarbību veidā, īpašu uzmanību veltot personīgajai attīstībai.

Projekta mentoru vidū ir EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka, bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, bijusī izglītības ministre Tatjana Koķe, Latvijas institūta vadītāja Karina Pētersone, eksporta atbalsta uzņēmuma “Gateway Baltic” dibinātāja Inese Andersone, mārketinga uzņēmuma “Matka” dibinātāja Inese Apse-Apsīte, “Latvijas dzelzceļa” projektu vadītāja un bijusī politiķe Aija Poča, mediācijas eksperte Ulla Zumente-Steele, NVO “Papardes zieds” vadītāja Iveta Ķelle, Skrundas pašvaldības vadītāja Nellija Kleinberga un “Citadeles” bankas personāldaļas vadītāja Anita Gaile.

Ziņa tapusi sadarbībā ar ziņu aģentūru BNS; pieejama neierobežotai izplatīšanai visiem interesentiem.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties