#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas eksāmens

2018. gada 9.maijā - EIROPAS EKSĀMENS!

 

 

 

 

 

 

Lasīt vairāk

Kas ir Eiropas eksāmens?

„Eiropas eksāmens” notiek ikgadu 9. maijā no plkst. 08.00 līdz 21.00 tiešsaistē mājaslapā www.esmaja.lv. Pēc plkst. 21:00 ikviens, kurš nokārto Eiropas eksāmenu, savā e-pastā saņem Apliecinājumu par dalību eksāmenā un uzzina iegūto punktu skaitu. Labākajiem katrā vecuma grupā - lieliskas balvas!
 

„Eiropas eksāmenā” ir iekļauti  jautājumi par ES vēsturi un attīstību, institūcijām, Latvijas dalību ES, jauniešu iespējām, ikviena iedzīvotāja saikni ar Eiropas Savienību u.c. Eksāmena jautājumi tiek dalīti 4 vecuma grupās: 5.-6.klase, 7.-9.klase, vidusskola un pieaugušie. Eksāmena kārtošanai dotas 20 minūtes un tajā jāatbild uz 20 jautājumiem.

 

 

Kā piedalīties?

Eiropas eksāmens notiek ikgadu 9.maijā no plkst. 8:00 līdz 21:00, tiešsaistē mājas lapā www.esmaja.lv. Eksāmenu var kārtot ikviens interesents, atbilstoši savai vecuma grupai: 5.-6.klase, 7.-9.klase, vidusskola vai pieaugušie.

"Eiropas eksāmenā" katrs dalībnieks piedalās individuāli, vienu reizi, reģistrējoties un norādot savu e-pasta adresi, novadu, pilsētu, vārdu un uzvārdu.

Pēc plkst. 21 uz norādīto e-pasta adresi dalībnieks saņem Apliecinājumu par dalību eksāmenā un informāciju par iegūto punktu skaitu.

 

 

Piedalies Eiropas Eksāmenā 9.maijā!

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties