#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Diskusija "Pētnieku un uzņēmēju sadarbība Latvijā: vai virzāmies uz konkurētspējas palielināšanu?"
EKP 
, 2014. gada, 29.oktobris, 2014

 

 

Skaties tiešraidi šeit.

 

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Universitāti rīko ekspertu diskusiju “Pētnieku un uzņēmēju sadarbība Latvijā: vai virzāmies uz konkurētspējas palielināšanu?”, kas notiks 2014. gada 29. oktobrī, plkst. 13:30 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, Konferenču zālē, 2.stāvā).

Diskusijas mērķi:
- iepazīties un apspriest Eiropas Komisijas sagatavoto jaunāko Latvijas pētniecības un inovācijas profilu kā pamatu iesaistīto pušu domu apmaiņai,
- veicināt sadarbību un dialogu starp izglītību un pētniecību, uzņēmējdarbību un valsts sektoru inovācijas snieguma uzlabošanai un konkurētspējas palielināšanai Latvijā,
- sagatavot priekšlikumus jaunajai valdībai viendabīgākas pētniecības sistēmas izveidei un izglītības jomas attīstības atbalstam, kā arī
- veidot vienotu izpratni par Eiropas Komisijas rekomendācijās uzsvērto nepieciešamību koncentrēt finansējumu starptautiski konkurētspējīgām pētniecības institūcijām.

Ievadā diskusijas dalībniekus uzrunās Inna Šteinbuka, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja.

Prezentācijas sniegs Keith Sequeira, Eiropas Komisijas pārstāvis, Mārcis Auziņš, Latvijas Universitātes rektors, Juris Binde, SIA „Latvijas Mobilais Telefons” valdes priekšsēdētājs un Agrita Kiopa, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāres vietnece.

Pēc prezentācijām sekos ekspertu diskusija, kurā piedalīsies vairāk nekā 30 ekspertu - uzņēmēji, pašvaldību pārstāvji, izglītības un zinātniski pētniecisko institūciju vadītāji, Ekonomikas ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas kā arī Finanšu ministrijas pārstāvji un citi viedokļu līderi.

Diskusiju vadīs žurnālists Arnis Krauze.

Diskusijā ir aicināti piedalīties mediju pārstāvji. Tiks nodrošināta tiešraide diskusijas rīkotāju interneta portālos.

Informācija:
Andra Mangale,
Komercdarbības un finanšu pētniecības aģentūra
20010211

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties