#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā 10. oktobrī lekcija par atlases konkursiem darbam ES institūcijās
Eiropas Savienības māja 
, 2016. gada, 05.oktobris, 2016

 

Kādi ir aktuālie Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja atklātie konkursi? Kā pieteikties darbam ES institūcijās? Kā sagatavoties testiem? Pirmdien, 10. oktobrī, no plkst. 16.00 līdz 18.00 Eiropas Savienības mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28 atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniegs vieslektors Uldis Šalajevs.

Viņš kopā ar klātesošajiem analizēs konkrētus priekšatlases testu paraugus, kā arī sniegs praktiskus ieteikumus to pildīšanai.

U. Šalajevs stāstīs par aktuālajiem konkursiem, piemēram, interesenti līdz 13. oktobrim var reģistrēties atklātajam Tulkošanas tehnisko darbinieku konkursam (darba vietas Eiropas Savienības iestāžu Tulkošanas centrā Luksemburgā), līdz 17. oktobrim – pretendēt uz Datu analītiķa pozīciju Eiropas Patvēruma atbalsta birojā Valletā (Malta) un Juridiskā konsultanta amatu Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrā Stokholmā (Zviedrija).

Uldis Šalajevs ir stažējies Eiropas Parlamentā un strādājis Eiropas Ārējās darbības dienestā. Kopš 2015.gada strādā Eiropas Komisijas preses dienestā Briselē. Uldis Šalajevs ir absolvējis Ērgļu arodvidusskolu, Avansas Universitāti Nīderlandē un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultāti.

Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikšanās tiešsaistē.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija

Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja
Tālr. 67085446,
E-pasts: anita.jansone@esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties