#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā Marijas Abalmasovas lekcija par EPSO testiem
ES māja 
, 2015. gada, 27.janvāris, 2015

Otrdien, 3.februārī, no plkst.18.00 līdz 19.00 aicinām apmeklēt Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) vēstnieces Latvijā Marijas Abalmasovas lekciju par karjeras iespējām ES institūcijās. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Lekcijā ikvienam interesentam būs iespēja noskaidrot, kur, kad un kādus pārbaudījumus jāizpilda, lai pieteiktos darbam ES institūcijās un kļūtu par ES ierēdni. Kādas prasmes un zināšanas nepieciešamas?

Marija Abalmasova izstāstīs, kur meklēt informāciju par EPSO atklātajiem konkursiem, kā notiek pieteikšanās un testu kārtošana. Lektore arī ieteiks, kas jāņem vērā, piesakoties šobrīd aktuālajiem konkursiem.

Pasākumā īpaši aicinām piedalīties sekretārus, administratorus, būvniecības menedžerus, kurus interesē karjeras iespējas ES institūcijās, jo tieši šie speciālisti pašlaik tiek meklēti atvērtajos EPSO konkursos.

Lektore Marija Abalmasova 2014.gadā Latvijas Universitātē ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu Komunikācijas zinātnē, 2014.gada novembrī absolvējusi arī Swedbank Akadēmiju. Kopš 2013.gada pārstāv Eiropas Personāla atlases biroju Latvijā, 2014.gadā oktobrī piedalījusies EPSO apmācībās Briselē.

ES iestādēs ir vairāk nekā 40 tūkstoši darbinieku no visām 28 ES dalībvalstīm. Eiropas Personāla atlases birojs rīko atklātus konkursus gan pastāvīgajiem, gan pagaidu darbiniekiem. Papildus pastāvīgajiem darbiniekiem ES iestādēs ir arī līgumdarbinieki un pagaidu darbinieki.

EPSO katru gadu rīko konkursus administratoriem, lingvistiem, mutvārdu tulkiem, tulkotājiem, sekretāriem un citu kategoriju darbiniekiem. EPSO atlasa darbiniekus visām ES iestādēm: Eiropas Parlamentam, Eiropas Savienības Padomei, Eiropas Komisijai u.c.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties lekcijai jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Pielikumi:
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties