#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā notiks praktiskā nodarbība par EPSO priekšatlases testiem
ES māja 
, 2016. gada, 10.jūnijs, 2016

Sestdien, 18. jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 12.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, Eiropas Komisijas Preses dienesta Preses asistents Uldis Šalajevs praktiskajā nodarbībā soli pa solim atklās stratēģiju Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) atklāto konkursu datorizēto priekšatlases testu kārtošanā, analizēs testu paraugus, kā arī sniegs praktiskus ieteikumus to pildīšanai.

EPSO regulāri rīko atklātus konkursus, lai atlasītu darbiniekus, kuri ir talantīgi, motivēti un augsti kvalificēti savā profesionālajā jomā, tā izveidojot kandidātu rezerves sarakstus, no kuriem ES iestādes (28 ES dalībvalstīs un 139 ES delegācijās pasaulē) pieņem darbā pastāvīgos ierēdņus – administratorus (AD) un asistentus (AST).

EPSO atklāto konkursu gaitā notiek vairāki eksāmeni, kuros kandidāti savstarpēji konkurē. Šajos konkursos var piedalīties visi ES pilsoņi, kuri atbilst noteiktām prasībām. Izveidotā procedūra sniedz visiem kandidātiem vienādas iespējas parādīt spējas un garantē uz rezultātiem balstītu atlasi, ievērojot vienlīdzīgas attieksmes principu.

Līdz 14. jūnijam interesenti vēl var pagūt reģistrēties EPSO atklātajam konkursam administratoru vietām revīzijas jomā (AD5 un AD7 kategorijās).

„Vēlaties kļūt par vienu no ES ierēdņiem, kurš plāno, ievieš un uzrauga ES nozaru politikas? Nāciet uz nodarbību 18. jūnijā, izziniet un izmēģiniet EPSO priekšatlases testus! Līdzi ņemiet savu skaitļotāju un rakstāmpiederumus,” iesaka vieslektors Uldis Šalajevs.

Uldis Šalajevs ir stažējies Eiropas Parlamentā un strādājis Eiropas Ārējās darbības dienestā. Šobrīd U. Šalajevs ir Preses asistents Eiropas Komisijas Preses dienestā Briselē.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties iepriekš tiešsaistē vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Papildu informācija:

Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
Tālr. 67085446,
E-pasts: Anita.Jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties