#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā Ulda Šalajeva vieslekcija par EPSO testiem
ES māja 
, 2014. gada, 05.novembris, 2014

 

Kā pieteikties darbam ES institūcijās un kļūt par ES ierēdni? Kādus uzdevumus, kur un kad jāizpilda? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs Uldis Šalajevs vieslekcijā par Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) testiem. Pasākums notiks trešdien, 19.novembrī, no plkst. 9:30 līdz 11:00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā .

Vai vēlaties beidzot strādāt Eiropas Savienības institūcijās kādā no 28 ES dalībvalstīm un 130 citās valstīs? Vai vēlaties strādāt kādā no starptautiskajām organizācijām un būt viens no ES ierēdņiem, kurš plāno, ievieš un uzrauga ES nozaru politikas? Esat gatavs strādāt daudzkultūru komandās un pastāvīgi atjaunināt savas profesionālās zināšanas? Jums ir juridiskā, tulka/tulkotāja, komunikācijas speciālista, ekonomista, IT inženiera vai cita specialitāte?

Piesakieties darbam ES institūcijās un kļūstiet par ES ierēdni jau šogad! Lai uzsāktu karjeru ES institūcijās, ir jāpiesakās un jānokārto EPSO organizētos atklātā konkursa (Administratora/Asistenta) testus.

Vieslekcijā ES mājā būs iespēja noskaidrot, kurš, kur, kad un kādā veidā var kārtot EPSO AD un AST testus. Lektors U.Šalajevs ieteiks, kādas stratēģijas var līdzēt testus nokārtot un sniegs piemērus, kādus uzdevumus nepieciešams izpildīt.

Uldis Šalajevs (31, Madonas novadnieks) 2007.gadā absolvēja Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultāti. Pēc stažēšanās Eiropas Parlamentā 2009. un 2010.gadā Briselē, U.Šalajevs divus gadus strādāja Eiropas Ārējās darbības dienestā (EEAS) par rīkotājdirektora Eiropas un Centrālās Āzijas jautājumos palīgu, savukārt kopš 2013.gada nogales – par palīgu Eiropas Savienības Komisāru kabinetos.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties