#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Bezmaksas seminārs jauniešiem par atbalsta iespējām biznesa uzsākšanai
ES māja 
, 2015. gada, 01.oktobris, 2015

 

Aicinām jauniešus, kas gatavojas uzsākt uzņēmējdarbību vai meklē atbalsta iespējas sava biznesa veicināšanai, 30.septembrī no plkst.16.00 līdz 18.00 apmeklēt bezmaksas semināru „Jaunieši biznesā – atbalsts ideju realizēšanai”. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Seminārā par pārrobežu apmaiņas programmu „Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” stāstīs programmas nacionālā kontaktpunkta un jauno tehnoloģiju uzņēmumu atbalstošās organizācijas TechHub Riga pārstāve Kristīne Kornilova. „Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” un "Startupreneurs" partneru tīkls un finansiālais atbalsts dod iespēju jaunajiem uzņēmējiem un tiem, kas gatavojas uzsākt savu biznesu, mācīties no pieredzējušiem uzņēmējiem, kuri vada mazos uzņēmumus citās Eiropas Savienības valstīs.

Par Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) īstenotajiem atbalsta pasākumiem lauku jauniešu uzņēmējdarbības veicināšanai stāstīs LLKC pārstāve Baiba Bērziņa. Programmas mērķis ir attīstīt jauniešu zināšanas, pieredzi un kompetences, kas nepieciešamas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai, veicinot lauku attīstību, kā arī uzturēt jauniešu uzņēmējdarbības motivāciju.

Par studentu iespējām realizēt savas biznesa idejas un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu biznesa inkubatora piedāvājumu seminārā informēs RTU Studentu biznesa inkubatora vadītāja Liene Rubina.
Apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt arī veiksmes stāstus par jauniešiem, kas izmantojuši biznesa inkubatora piedāvātās privilēģijas un sekmīgi uzsākuši savu uzņēmējdarbību.

Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāve Elīna Bērziņa iepazīstinās ar programmas „Jauniešu garantija” konsultatīvajiem un finanšu atbalsta pasākumiem komercdarbības un pašnodarbinātības uzsākšanai jauniešiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem.

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši, esošie un topošie uzņēmēji, un citi interesenti.

Jauniešu nodarbinātība ir viena no Eiropas Savienības prioritātēm, tāpēc ES mājā tematisko mēnešu ietvaros tiek rīkoti pasākumi, palīdzot pilnveidot jauniešu prasmes un sniedzot jaunas zināšanas, kas var noderēt, iesaistoties darba tirgū vai uzsākot savu uzņēmējdarbību.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pasākumam pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties